raindog je napisao(la):pa lepo sam ja govorio da microsoft pravi komunisticke programe .... za sve da bude dobro a kad bolje pogledas kad ti stvarno nesto treba onda kur@( .....
meni ovo treba zbog nekih tabela koje sam ubacio i kada hocu da povecam sirinu neke tabele az samo nekoliko milimetara onda mi ovaj komunisticki program dozvoljava da povecavam ali do sledeceg podeoka na ruleru..... najverovatnije cu sve prebaciti u excel pa ce tu biti ok, mada ne volim bas da radim sa excelom ali sta ces mora se ....
AKO NEKO SKONTA KAKO SE TO PODESAVA OBAVEZNO DA JAVI !!!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Napomena: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari