Šta je novo?

Microsoft office 365 nalog u više država u istom danu

Proday

Uticajan
Učlanjen(a)
02.01.2005
Poruke
20,768
Poena
1,505
Ukratko, od većeg klijenta treba da dobijemo laptop i 365 poslovni nalog (nisam siguran da li će biti [email protected] ili baš na ime kolege iz Irske), kako bi odradili neki manji projekat u Microsoft Power Platform okruženju. Pošto nas 3 radi na istom projektu a svaki je vezan za različit alat (power apps, automate i powerBi), u toku dana bi (i različito vreme) trebalo da se logujemo sa tim nalogom svaki od nas.
Pitanje: pošto smo kolega i ja iz Srb jel, da li postoji mogućnost da putem nekog vpn ili kako već, da se prikažemo kao da smo i mi iz Irske (ne bi baš da se teleportujemo na relaciji Irska - Srbija ukoliko neko slučajno bude provaravao)? ...provereno znam da nalog koji dobijamo nije vezan isključivo za laptop. Takođe koristiti nešto tipa Teamviewer ili preko timsa upravljati pomenutim laptopom je opcija koje sam svestan ali bi izbegao zbog frustracije sa lagovanjem itd.
Doneti još 2 laptopa za nas u Srb zarad par desetina sati projekta je cimanje sa carinom itd da ne objašnjavam.
 
Nazad
Vrh Dno