Šta je novo?

Microsoft Office 2016 - pomoc oko instalacije

jovanovicb

Zapažen
Učlanjen(a)
23.03.2022
Poruke
11
Poena
24
Postovanje,

Instaliram Microsoft Office 2016, a s obzirom da meni treba samo Access, Excel, PowerPoint i Word, sve ostalo iz paketa ide van instalacije. Okacicu screenshot, ja sam zelenom bojom obelezio ovo sto sam i napisao da cu instalirati, crvenom je obelezeno ono sto mi ne treba - ali je moje pitanje sta da radim sa Visio Viewer, Office Shared Feautures i Office Tools, iskreno ni ne znam sta je ovo, cackah po internetu ali mi bas i nije najjasnije, pa ako neko ima visak vremena da mi pojasni sta je i da li je bitno ili ne, bio bih mu jako zahvaln.

Iskreno se zahvaljujem na unapred datim odgovorima i izdvojenom vremenu da mi se odgovori.

Untitled.png
 
Office Shared Feautures ostavi obavezno, Visio viewer ako želiš da pregledaš Vizio grafikone, Alatke isto ne bi isključio.
 
Slažem se sa Rickom. Tools i shared features ne zauzimaju previše mesta koliko se sećam a mogu da znače.

Ako je cilj da se maksimalno smanji zauzeće prostora možeš da pogledaš šta tačno tu ima pa da nesto od alata i deljenih opcija ne instaliraš, ali ne znam koliko to ima smisla.
 
Hvala puno na odgovorima, momci :)

Vidoh i sam sada za Visio viewer na google-u, tako da to necu dirati, mozda zatreba nekad, a necu ni Shared Feautures, kao ni Tools.

One note, Skype i ostale "gluposti" iz paketa sam izbacio, sve ostalo ide na install odmah. Hvala jos jednom, moze lock teme. Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno