Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

pa ako je poslat kao link, da bi ga odgledao moras na fb. ako je poslat kao video fajl, gledaces ga u telegramu..
 
pa ako je poslat kao link, da bi ga odgledao moras na fb. ako je poslat kao video fajl, gledaces ga u telegramu..
Mislin kao link ,naravno. Mislio sam da ima neko podesavanje da i link videa moze da otvori u Telegram app.
 
Pozdrav
Slucajno sam obrisao ceo chat sa jednim kontaktom.
Zadnjih par poruka iz tog chata mi je vazno ali nemam njihov backup jer mi je automatski backup podesen na 3 dana.
Da li Viber mozda cuva chat fajlove negde na telefonu ili ne?
Opcija da mi kontakt ponovo posalje te poruke otpada kao mogucnost.
 
Да ли неко користи messenger kids?
Покушао сам за клинца да инсталирам, нема код нас у Србији. Инсталирао сам и логујем се преко ФБ али кад укуцам лозинку за ФБ неће да се покрене, избацује неку грешку.
 
Јел то Вајбер после последњег ажурирања избацио скроз црн дарк мод?
 
Мени су све апликације на дарк моду и то по могућству да буду црне као Кларенс Седорф, па ми се ова промена не свиђа уопште и не знам зашто су то уопште радили.
 
Isto, koristio sam sve crno i onda to izbace...

SmartSelect_20230323_175032_Google Play Store.jpg
 
Poslednja izmena:
Strašno. Srećom modded postoji, pa tu može da se probere.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-03-23-19-43-12-705-edit_com.viber.voip.jpg
    Screenshot_2023-03-23-19-43-12-705-edit_com.viber.voip.jpg
    60.8 KB · Pregleda: 29
  • Screenshot_2023-03-23-19-43-55-343-edit_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2023-03-23-19-43-55-343-edit_com.android.vending.jpg
    220 KB · Pregleda: 31
Šta se desi kada prati crnu temu telefona?
Logično je da bude crna.

Meni lično je teget bolja od crne, a i ne apdejtujem aplikacije koje rade.
 
Bože kakva boja. A lepo sam se navikao na skroz dark temu. Ako ima neka dobra duša da mi pošalje verziju koja radi bez greške,i da ima skroz dark mode,bio bih jako zahvalan 😊
 
Crn, a ne teget.
Čovek rekao "dark" i ja čitam/pišem po Vuku :) Piše Dark mode, e sad...da li je lila ili pink... Pretpostavljam da smeta onima što imaju amoled ekrane.
Oduvek sam koristio ovo teget pa mi bilo čudno što pišete da je ukinut Dark mode. Izvinjavam se na upadu u temu.
 
Meni je ovo očajno, može i meni preporuka za modovanu verziju.
 
Samo pazi da li radi backup poruka(naravno ako ti je backup potreban) na toj modovanoj verziji?
Na nekim verzijama koje sam probao nije radio.
 
Ne radi pri prelasku sa official na modded. Kada jednom kreneš modded, posle na drugim modded radi.
 
Viber.png


v19.6.5.0 (17. mart 2023) Viber đubreta
 
Bio update na 19.7 za ios i sada je kao kod člana @Stock sa slike.
Bezveze, lepo mi dark-crna izgledala.
 
Pa vrati na staru verziju...

Vas ko da neko goni da morate najnoviju verziju aplikacije da koristite, uz to vam se i ne svidja.
 
Ma ne zanima me, nego sam isto primetio da je "pocrneo" pa vidim kod mene drugačije.
Meni bitno da radi. Izgled nebitan. Uglavnom svuda koristim dark mode pa mi leglo, nije ni ovo plavo smak sveta a mogu da promenim u crno.
Nemam pojma da li je pametno ili nije, ali volim da se sve ažurira. Nisam imao nekih velikih problema ni ranije na androidu ni sada na ios-u.
Bukvalno niko od mojih ne koristi ništa osim vibera i to ti je to.
 
Nazad
Vrh Dno