Šta je novo?

Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp, Viber, Telegram, Signal, Skype..)

Viber prilično dobar sa audio pozivima u zadnje vreme, imao sam par poziva sa ljudima u Srbiji, i danas jedan sa Makedonijom, bukvalno perfektan zvuk non stop, bez ikakvih kašnjenja i prekidanja.
Pre je bilo neupotrebljivo, sad izgleda da su se poboljšali dosta na tom polju.
 
Imao sam noćas pokušaj upada u Whatsapp, dobio sam prvo SMS koji nisam čuo, a onda je bio poziv sa +4411... koji sam izbacio ali onda se ponovio isti broj i bunovan sam sam se greškom javio, govorio je neki kod, prekinuo sam posle par sekundi. Koristim whatsapp samo na jednom telefonu, kako da proverim da li nije zloupotrebljen?
Whatsapp Web ne pokazuje ništa
 

Prilozi

  • Screenshot_20210627-100016.png
    Screenshot_20210627-100016.png
    177.9 KB · Pregleda: 28
Poslednja izmena:
Mislim da bi te izlogovalo s tog telefona da je aktiviran negde drugde. Verifikuj security code s nekim.
 
Zna li neko kako da sklonim onu opciju kad uđem na Fb app da se kreira audio i video soba? Najveća glupost od strane Facebooka
 
Ćale ima problem sa Viber-om, aplikaciju mu pokazuje da ima 17 nepeocitanih poruka, a kada se udje u Viber, tamo nema nista. Takodje, kada spusti notif centar, ispise mu da ima poruku, ali ne pise ni od koga, ni sta je poslato, vec samo da ima poruku. Da li je neko imao slicnih problema? Nisam brisao aplikaciju zbog velikog broja poruka, a nisam siguran ni da li je moguce vratiti sve poruke i slike. S21+ u pitanju.
 
Ćale ima problem sa Viber-om, aplikaciju mu pokazuje da ima 17 nepeocitanih poruka, a kada se udje u Viber, tamo nema nista. Takodje, kada spusti notif centar, ispise mu da ima poruku, ali ne pise ni od koga, ni sta je poslato, vec samo da ima poruku. Da li je neko imao slicnih problema? Nisam brisao aplikaciju zbog velikog broja poruka, a nisam siguran ni da li je moguce vratiti sve poruke i slike. S21+ u pitanju.
To liči kao da je neki kontakt dodat u secret chat.
 
Ne pomaze brisanje kesa. Nije secreet, evo sad gledam na viber badge-u pise 3, a kada se udje u aplikaciju dole na dnu pise 16 neprocitanih. U chatu nigde poruka..
 
Proveri ima li novija verzija na Store i skini ako ima, kad već ne možeš da brišeš.
P.S. Restartuje telefon ako nisi.
 
Ne pomaze ni restart. Situacija je trenutna da na ikonici vibera ne pise nista, dok kada udjes u aplikaciju dole iznad oblačića chat pise 16...
 
Onda ti još ostaje da uradiš backup poruka na Viberu, pa da ga deinstaliraš i ponovo instaliraš.
 
Kada ti neko pošalje sliku na Viber i snimis je u galeriju ako je taj neko izbriše u Viber izbriše ti se i iz tel probao Sam da promjenim lokaciju slike kao i ime ali uvjek nestane iz galerije. Ima li neko rijesenje da slika ostane snimljena.
 
Modovani Viber i gotova priča.
 
Da li se i sa te modovane verzije može normalno praviti backup poruka na GDrive?
 
Ja sam uspeo, ali da li bi ga vratio, ne znam. Nisam probao, jer mi ne treba.
 
Kada ti neko pošalje sliku na Viber i snimis je u galeriju ako je taj neko izbriše u Viber izbriše ti se i iz tel probao Sam da promjenim lokaciju slike kao i ime ali uvjek nestane iz galerije. Ima li neko rijesenje da slika ostane snimljena.
Khm, khm. A zašto hoćeš da sačuvaš?
 
Moze neki info sta je modovano kod ove verzije Vibera koja je postavljena?
Jel to ova lite verzija sa 4pda?
 
A da li primalac može da prima te bilo koje fajlove ako nema tu modovanu verziju?
 
Ima li neka verzija koja prikazuje obrisane poruke?
Ako neko izbriše poruku, da ona ostane.
 
Danas sam primetio da se tel bas dosta ugreje prilikom video poziva preko signala, jel i vama tako ili je problem do aplikacije?
Sa wa i viberom nemam tih problema.
Jel se zna jos koliko ce moci wa da se koristi normalno, nisam prihvatio one uslove i svaki dan mi stizu obavestenja da prihvatim, ali i pored svega toga koristim normalno?
 
Da, dešava se i meni, i sa Signalom i sa drugim aplikacijama tokom video razgovora. Znam da je isti slučaj bio ranije i sa Viberom, ne znam kako je sad.

Što se novih WA uslova tiče, oni su to pomerali stalno. Nisam pratio za kada ih sad planiraju
 
disappearing-message.png



 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno