Messaging i VoIP aplikacije(WhatsApp špijuni, Viber smece, Telegram, Signal, Skype..)

Space Beer

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poena
63
Ne znam da li je neko video, ali u EP je usvojen predlog da se promeni regulativa za el. saobraćaj (mail, IM, VoIP), kojom bi se zabranila E2E enkripcija bez backdoor-a koji bi omogućio zaintereovanim stranama da pristupe sadržaju. Naravno, sve se to pravda zaštitom dece (kad nije to budu oružje, droga ili terorizam, zavisi šta je aktuelno tih dana)

Sgt. Major

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.08.2013
Poena
83
Puca mi j***** Vajber na OnePlusu 6 od večeras. Obrisao storage & cache, reinstalirao, džabe sve, i dalje se događa. Ima li neko ideju šta može da bude u pitanju?

Edit: Sad vidim da i se i sa Tapatalkom događa isto to.

TheWickerMan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
21.11.2005
Poena
18
Žalilo mi se par ljudi sinoć da puca Viber i još par aplikacija. Verovatno nije do fona nego do samih aplikacija.

xSeptimus

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poena
48
Ne znam da li je neko video, ali u EP je usvojen predlog da se promeni regulativa za el. saobraćaj (mail, IM, VoIP), kojom bi se zabranila E2E enkripcija bez backdoor-a koji bi omogućio zaintereovanim stranama da pristupe sadržaju. Naravno, sve se to pravda zaštitom dece (kad nije to budu oružje, droga ili terorizam, zavisi šta je aktuelno tih dana)
Kljucna vest ovih dana.

zivojink

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.08.2007
Poena
18
Puca mi j***** Vajber na OnePlusu 6 od večeras. Obrisao storage & cache, reinstalirao, džabe sve, i dalje se događa. Ima li neko ideju šta može da bude u pitanju?

Edit: Sad vidim da i se i sa Tapatalkom događa isto to.
Kažu da je Google zaje... stvari sa updejtom aplikacije Android WebViev, nekima zeza i Gmail, Chrom, pa čak i ceo tefon ne radi
Edit:

Stock

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.09.2018
Poena
28

Facebook has just suffered a massive data breach, exposing more than 500 million accounts.

The breach includes user names, phone numbers, email addresses, and more.

There are a few ways to check and see if your information was affected by the breach.

Stock

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.09.2018
Poena
28
Pobeda :D

Zuckerberg's phone number was among the leaked data of 533 million Facebook users. A security researcher confirmed that Zuckerberg uses Signal app.

20210406-141244.png

20210406-141508.jpg

Poslednja izmena:

Space Beer

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
09.01.2011
Poena
63
Kao kada su MS direktori koristili iPhone dok su nas ubeđivali da je WP najbolji izbor. Ili Chrome, dok su gurali (prvi) Edge. Ili kao što pola Linux advokata na konferencijama koristi Macbook. Samo mi zadrti se držimo svojih stavova i uverenja :d

ontopic:
Pošto mi na Linuxu ne radi Skype kako treba (izloguje me posle svakog zatvaranja), koristim web verziju (u rambox-u). I ladno u privat chat-u nema opcije za slanje attachmenta. Na Windows verziji postoji

Syntaur

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
20.04.2020
Poena
28
Meni se to isto dešavalo na Android-u, bio sam u beta programu, više Skype ne koristim.

Vrh Dno