Midgard
Čuven
- Učlanjen(a)
- 13.08.2002
- Poruke
- 1,222
- Poena
- 649
Ne znam kako se zove,ali sluzi za merenje "potrosnje",elem,gurne se u steker i ima lcd najobicniji i u njega se gurne kabl npr iz kucista,i meri/ispise koliko povuce struje uredjaj.da li neko zna gde moze da se nadje tako nesto kod nas (i cena koja bi bila) ?