Šta je novo?

merac potrosnje

Midgard

Čuven
Učlanjen(a)
13.08.2002
Poruke
1,222
Poena
649
Ne znam kako se zove,ali sluzi za merenje "potrosnje",elem,gurne se u steker i ima lcd najobicniji i u njega se gurne kabl npr iz kucista,i meri/ispise koliko povuce struje uredjaj.da li neko zna gde moze da se nadje tako nesto kod nas (i cena koja bi bila) ?
 
To meri elektricnu snagu (u vatima - W), a i mene interesuje gde to ima da se kupi i koliko kosta 🙂
 
Verovatno moze da se nadje u jacim elektro-radnjama...
 
Ako imas nekoga u inostranstvu onda bih ti preporucio Conrad . Tamo sam ja nabavio svoj model . Mislim da meri amperazu , voltazu , wate , hercazu . Moze i da se podesava na dnevnom nivou , nedeljnom ...... Platio sam ga , mislim , negde oko 30 € : Model se zove ''Energy Monitor 3000'' a proizvodjac je Voltcraft . S'tim da se pojavio i jedan noviji model sa jos vecim displejom i verovatno sa vise funkcija a njega sam video prosle godine
I upravo je to ono sto ti trazis , jer je mali i njega stavis u uticnicu pa u njega uredjaj koji hoces da meris ili ocitavas .
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno