Šta je novo?

Mejl iz tehnicke podrske :) [ADSL nove brzine]

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E kakvu uslugu Telekom cini SBB jos nije ni svestan...Pa ko je sad lud da uzima adsl ako moze SBB mnogo povoljnije!Jedino sto SBB nazalost nije dostupan svuda...
 
Pa dobro to, nego se brinem da ce nas zeza ovaj speedup sto smo do sada imali na prevaru.
 
Sezam FTW

Postovani/Postovana *****

povecanje adsl brzina je u nadleznosti Telekoma Srbija. Po njihovoj najavi povecanje je
trebalo da bude zavrseno 1.9.2008. Medjutim tada su produzili rok i zvanicna informacija
koja je od njih stigla je da ce povecanje biti izvrseno 10.10.2008. Kako je i taj datum
prosao, a svi pokusaji da od njih dobijemo relevantne informacije ne daju rezultat, u ovom
trenutku ne mozemo Vam dati precizan podatak o tome kada ce povecanje brzine konacno i
biti uradjeno.

Srdacan pozdrav,
Nikola Kosanovic
SezamPro korisnicki servis
 
Evo mali moguci info za one koji su ranije aktivirali adsl speedUP kod telekoma :)
I meni je kao i vama povecan samo u ruteru, ali ne i download. E pre nekih pola sata je i to ispravljeno i sad sam na 1024/128 :) a u ruteru je i dalje 15**/128
Evo i slicica u prilogu.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    176.5 KB · Pregleda: 127
Evo mali moguci info za one koji su ranije aktivirali adsl speedUP kod telekoma :)
I meni je kao i vama povecan samo u ruteru, ali ne i download. E pre nekih pola sata je i to ispravljeno i sad sam na 1024/128 :) a u ruteru je i dalje 15**/128
Evo i slicica u prilogu.

taj speedUP ispade na kraju speedDOWN :smoke:

sha se desava sa promotivnim korisnicima za 1 dinar
da li i oni dobijaju povecanje brzine ili im ostaje ugovorena brzina do kraja isteka ugovora?
 
taj speedUP ispade na kraju speedDOWN :smoke:

sha se desava sa promotivnim korisnicima za 1 dinar
da li i oni dobijaju povecanje brzine ili im ostaje ugovorena brzina do kraja isteka ugovora?

Kako ispade speedDOWN, ako ja koristim 512(sad 768), a imam 1024???
 
Poslednja izmena:
Ja nemam speedUp pa i dalje mi je u ruteru nova brzina u realnosti stara . Prijavio sam " kvar" ....lol
 
i kod mene je super

347940466.png
 
Cacak Telekom ADSL povecana brzina




 
Ja nemam speedUp pa i dalje mi je u ruteru nova brzina u realnosti stara . Prijavio sam " kvar" ....lol

ima tu jedan "programerski" trik kad pise na tarabi al nije

ugasiti i upaliti ruter da 'zakaci' novu brzinu
izgleda shashavo al prethodnih povecanja brzina to je uvek pomoglo da proradi
 
Poslednja izmena:
Sezam, 512.768:

347957784.png
 
Digli i kod mene u Vrbasu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno