instalirao sam mayu 4 ali imam problema sa licencom
ako neko ima licencu (ili link ili uputstvo ako nije dovoljna samo licenca) molim vas da mi je posaljete na mail [email protected]
ako neko ima licencu (ili link ili uputstvo ako nije dovoljna samo licenca) molim vas da mi je posaljete na mail [email protected]