Šta je novo?

Max Payne nastavak

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

gruica

Slavan
Učlanjen(a)
18.12.2005
Poruke
53
Poena
309
Nadam se da ovde ima poklonika Max Payne igrice. Hteo bih da pitam nekoga da li je cuo nesto o tome kada izlazi sledeci nastavak
 
Uskoro izlazi Alan Wake (mada nije Max Payne ali slicno od istog tima)

Poz :)
 
Nema sledećeg nastavka. Nakon potpune propasti Max Payne 2 franšiza je ugašena. Sada se pravi Alan Wake, nadajmo se da će igra imati malo sluha za moderne trendove umesto konzolaške fore "traje 5 sati, nema multiplej ali može da se igra 3 puta na 3 različite težine".
 
pa bilo je neke price o nastavku.
ja sam veliki fan keca,
<----avatar
i dvojka mi se dosta svidela,ali opet nije ostavila onakav utisak kao kec.max je jedan on najbolje uradjenih likova koje sam imao prilike da "vodim".

ne znam,pogledacu sad malo po netu,da vidim jel ima nekih vesti pa javljam.
 
Odlicna igra - meni se ipak dvojka vise dopala ali sve je stvar ukusa... Mozda je i bolje da ne prave nastavke - imam utisak da, kada bi se danas pojavila, bi bila promasaj. Sta reci o igrici koja je prva uvela "bullet time" u gameplay...
 
Nije mi se sviđao ni kec ni dvojka...
Dosadno bre...
 
Ja sam ih odigrao fino, samo malo mi je bio nedovoljno izazovan...
ali definitivno igra koja je postavila nove standarde na nekim poljima...
 
Meni sve vise svideo 2.deo, pogotovo deo sa snajperom.
 
ne odigrah ni jedan- meni deluju tupavo.
 
filipenko je napisao(la):
Nema sledećeg nastavka. Nakon potpune propasti Max Payne 2 franšiza je ugašena. Sada se pravi Alan Wake, nadajmo se da će igra imati malo sluha za moderne trendove umesto konzolaške fore "traje 5 sati, nema multiplej ali može da se igra 3 puta na 3 različite težine".

Dobicesh port sa konzole, losh port kao i uvek. Drzi se one dve igre shto igrash godinama...
 
U ima i sifra da je setas golu!Inace to je neki fotomodel zaboravio sam kako se zove!Skinuli su je skroz!Nije izmisljen lik!
Takodje meni je 2-deo ostao u jako lepom secanju!
 
Ja sam obožavao oba dela. Razmišljao sam ovih da ih odigram ponovo.
 
Ma ok je igra skroz samo je stvarno kratka!
 
pa kec nije bio bas tako kratak.uveo je revoluciju u mnogim oblicima gameplay.imao je fenomenalnu atmosveru,odlicnu prucu i naravno,filozofski nastrojenog maxa,koji daje oseban smek igri.ono sto je snake na PS,to je max na PC.
i dvojka je bila jako dobra,ali je za mene bilo veliko razocarenje kada sam shvatio da sam je presao u jednom danu.ja i dalje gajim nadu za trojku.
 
Meni je kec bolji deo od dvojke (tako je sa svim dobrim stvarima)
 
igica je stvarno vrh. zao mi je sto cujem da nece raditi nastavak. najvise ce mi nedostajati lik Max Payne. a kakva je to nova igra Alan Wake. zna li se nesto o njoj? samo se nadam da ce biti bar priblizno dobra kao Max
 
Ja bih samo dodao da ovo nije izjasnjavanje da li su vam se svideli MP 1 & 2 jerbo o tome postoje tredovi stari "desetine" godina :D vec je covek pitao za nastavke igre...
 
Ne pojavljuje se nastavak.... :smrc:

ALI

Imate mnogo total conversiona za Max Payne 1 i 2, samo googlajte pa cete naci ;)
 
Max je jedino kec valjao i to za jedno igranje
2 sam vec prelazio na silu
 
_Weasel_ je napisao(la):
Max je jedino kec valjao i to za jedno igranje
2 sam vec prelazio na silu
Isti slučaj, prešao keca a dvojka me je držala jedno sat vremena.
 
kec je definitivno bolji od dvojke. dvojku kao da su radili sa "copy/paste". sve je vec vidjeno. videcemo Alana.
 
negde sam nacuo da ce trojka izaci 2009... Toliko o ovoj temi.
 
Poslednja izmena:
Ne znam, ali oba dela imaju pricu i smek koji nedostaju skoro svim svezijim igrama, narocito pucacinama. Dvojka me je totalno osvojila, ima sve: zaplet sa zaverom, obrte, zakulisne radnje, radjanje zelje za zivotom kod lika kome je sve unisteno, nemoguca ljubav i prevara koja to ustvari i nije....
 
A tek pesma Late Goodbye. Ma uzivancija i kec i dvojka. :)
 
Sp2

Da ne otvaram novi post zbog pitanja. Da li neko zna zasto Max Payine 1 deo nece da mi radi na win xp sp2. Da li zbog direc x a, sp2 ili neke druge fore. Da napomenem on učita pocetne klipove i onda kao krene a zatim pukne!!!
Ako ima neko neko neku ideju nek izvoli :bottle: :bottle: :bottle:
 
Aaah, patch, novi detonatori, gremlini, directx update, neka visa sila? :) Probaj da stavis compatibility na Win2000 i vidi ako radi...
 
Max Payne je stigao do nekog logičkog završetka. Mislim, šta bi mogli da ubace u treći deo? Najzad, koliko puta Maxa mogu da smrtno rane, a on da preživi? Oba dela su perfektna, a priče su izuzetne sa strašnim šmekom.
Captain Baseball bat boy... Kad se samo setim. A da, evo vam i reči od Late Goodbye. Pesma mi je jedna od omiljenih, a izvodi je grupa Poets of the Fall koja je valjda iz Finske.

Late Goodbye

in our headlights, staring, bleak, beer cans, deer's eyes
on the asphalt underneath, our crushed plans and my lies
lonely street signs, powerlines, they keep on flashing, flashing by

and we keep driving into the night
it's a late goodbye, such a late goodbye
and we keep driving into the night
it's a late goodbye

your breath hot upon my cheeck, and we crossed, that line
you made me strong when I was feeling weak, and we crossed, that one time
screaming stop signs, staring wild eyes, keep on flashing, flashing by

and we keep driving into the night
it's a late goodbye, such a late goodbye
and we keep driving into the night
it's a late goodbye

the devil grins from ear to ear when he sees the hand he's dealt us
points at your flaming hair, and then we're playing hide and seek
I can't breathe easy here, less our trail's gone cold behind us
till' in the john mirror you stare at yourself grown old and weak

and we keep driving into the night
it's a late goodbye, such a late goodbye...
 
Morbiuse, gde me nadje sa omiljenom pesmom. Vec sam ti jednom napisao da si ozdravio. Nemoj sad uz pesmu da seces vene. :guitar:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh Dno