Šta je novo?

Max Payne 3

Marko-Dj

Čuven
Učlanjen(a)
09.12.2008
Poruke
3,116
Poena
595
Rockstar Games je najavio novi deo Max Payne...Tacnije Rockstar Vancouver ce raditi na trecem delu, inace ovaj tim je radio igru Bully!
Radnja se nadovezuje na drugi deo.Igra izlazi na PS3, Xbox 360 i PC nege krajem 2009!

UK, March 23, 2009 - Rockstar has announced that Max Payne 3 is currently in development and will be released on PlayStation 3, Xbox 360 and PC this winter. Rockstar Vancouver is developing the game, which will tell the story of a retired police detective embroiled in a world of corruption, turmoil and intense violence.

Sam Houser, Founder of Rockstar Games, said: "We're starting a new chapter of Max's life with this game." He continued: "This is Max as we've never seen him before, a few years older, more world-weary and cynical than ever. We experience the downward spiral of his life after the events of Max Payne 2 and witness his last chance for salvation."


http://www.rockstargames.com/maxpayne3/

135x.jpg

P.S. ne znam zasto ali vec sama ova slika mi dosta lici na GTA...pogotovo na ovaj DLC za Xbox 360!
Mislim da ce ovo biti jos jedna kopija GTA sa atmosferom Max Payne-a... :trust:
 
Poslednja izmena:
jedva cekam igru, prva 2 dela su bila u to vreme jedne od najboljih igara!
sad ce biti i na PS 3 tako da mogu iz fotelje da uzivam
ne verujem da ce izaci ove godine
 
Kakve veze imaju Max Payne i GTA? Pogotovu jos ako si to uspeo da izvuches iz ove jedne slike. Nije ovo prvi deo igre vec nastavak,treci deo. Ne kopiraju nista vec nastavljaju tamo gde su i stali. Nije GTA jedini third person shooter.
 
pa max payne je pucacina, a GTA je vise voznja
ne verujem da ce imati neke posebne slicnosti sa GTA, jer nema potrebe, i ovako je odlican fazon, mracna prica, mnogo krimosa, slow motion napucavanje, meni je to dovoljno, nema potrebe za kolima, ravama i slicnim stvarima iz GTA
 
Kakve veze imaju Max Payne i GTA? Pogotovu jos ako si to uspeo da izvuches iz ove jedne slike. Nije ovo prvi deo igre vec nastavak,treci deo. Ne kopiraju nista vec nastavljaju tamo gde su i stali. Nije GTA jedini third person shooter.

Pa ne znam sto se uzbudjujes...,)
Mislio sam da ce biti open world i te fore.Nece vise biti linearno!
 
to nishta ne valja
 
Prvi deo je bio solidan , drugi odlican , jedna od najboljih igara koje sam odigrao.

Neka je prave sto duze , da bude kvalitetnija.
 
hmm neshto mi se chini da ga ne radi Remedy... posto oni "rade" na Alan Wake-u.. a ako ne radi Remedy nego interno R*, hmm..
 
hmm neshto mi se chini da ga ne radi Remedy... posto oni "rade" na Alan Wake-u.. a ako ne radi Remedy nego interno R*, hmm..

Ne znam kako se zove ali glavni koji je radio pricu za Payne-a nece raditi na novom delu, bas zbog toga sto radi na Alan Wake-u...valjda ce ta igra vise izaci!:trust:
 
nije to zbog toga nego je remedy takav izdavac, ne pravi neku buku oko izlaska igre, seti se prvog Max Payne-a
ja mislim da ce alan biti mnogo dobra igra! al bas mnogo dobra, pogotovo sto volim horor igre,a njih je nazalost sve manje!
 
Prvi deo je legendarna igra, pravi film noir pretocen u igru. Drugi deo je isforsiran i potpuno nepotreban, napravljen samo da bi se uzela kinta u cemu nije uspeo, ispao je pravi finansijski fijasko. Sve je vec receno u prvom delu, na kome je trebalo i da se zavrsi prica. Tako da klinci lozite se na 3 deo koji ce biti krsh;)
 
Prvi deo je legendarna igra, pravi film noir pretocen u igru. Drugi deo je isforsiran i potpuno nepotreban, napravljen samo da bi se uzela kinta u cemu nije uspeo, ispao je pravi finansijski fijasko. Sve je vec receno u prvom delu, na kome je trebalo i da se zavrsi prica. Tako da klinci lozite se na 3 deo koji ce biti krsh;)
lol, znachi lol, novi gruja nostradamus
 
meni film nije los, jedan od boljih pravljenih prema igrama
znaci imamo proroka na forumu ? :)
 
po chemu je drugi deo krsh? bolji je od 95% (ako ne i vishe) igara koje su izashle proshle godine a ne od nekih iz svog vremena.
 
po chemu je drugi deo krsh? bolji je od 95% (ako ne i vishe) igara koje su izashle proshle godine a ne od nekih iz svog vremena.
svako ima svoje misljenje, ali meni su oba dela odlicna, cisto uzivanje! najbolja TPS igra tog zanra
 
Max Payne 2 nikako nije krsh.
 
Drzite se teme (Max Payne 3) i smanjite kolicinu flejma na 0, inace ce da krenu warnovi da padaju!
 
Pa da, tebi treba 5 krsh delova da bi ukapirao kakav ce biti shesti :d

Max Payne krsh !?!?!??:)
Oba dela su vrhunska,mozda je jedina istinska mana igre sto nije playstation ekskluziva al dobro.

I kakav bre open world,nek bre urade nesto linearniju igru vrhunske atmosfere i nabijenu akcijom i to ima da sabija.Open world sakati atmosferu kod ovakvih igara pa bar za 50%.
 
Poslednja izmena:
Novi Max, deblji i zaebaniji nego ikad :D

wj9.jpg
 
^^ Omatorio, znači u četvorci radnja se odvija u staračkom domu :D

Šalu na stranu - jedva čekam prva dva dela su bila odlična samo jel se to meni čini ili ne izlazi za PC
 
http://goonlinegames.net/2009/06/10/max-payne-3-gi-scans-released/

Pitam se da li ce ova igra biti razocaranje godine za mene. Cover sistem, open world, lokacija Brazil, celavi lik koji ne lici na Max-a, radnja po danu, desava se 12 godina posle dogadjaja iz MP2? Ovo po meni nije pravi nastavak Max Paynea. Izgleda da ni glumac koji je davao glas Max-u nece biti umesan. Mada moglo je i gore, da su uzeli npr lik Marki Marka za novi izgled posle onog krsha od filma.
 
Koliko se ja secam ( mozda pogresno ), ali zar nije Rockstar radio i prethodne delove maxa? Znaju valjda oni sta rade....mislim napravili su GTA4 dobro, pa nece valjda ovo da zeznu.

Cini mi se da ce max 3 da bude dobar. :)
 
Nazad
Vrh Dno