Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Vršimo uslužnu aktivaciju Max servisa, javite se u inbox. Šifra - Leo Messi... 😁 Safari, Surfshark VPN i Mastercard, prošlo bez problema odmah. Ako neće tako, isključite VPN pre nego da platite, nekad neće da prođe plaćanje kada je aktiviran neki VPN. Naravno, proverite da su cene u pezosima pre toga.
Jesi radio na telefonu i je l u incognito modu?
 
Ima li informacija u vezi sa titlovima? Na Ipadu rade srpski, dok ih u aplikaciji za LG i browseru nema.
 
nije tema o Telekomu (Supernova, mts, MojMTS...). teme za Telekom su u sobama za provajdere.
 
Ima li informacija u vezi sa titlovima? Na Ipadu rade srpski, dok ih u aplikaciji za LG i browseru nema.
I dalje je isto sve kao što sam juče pisao.
S obzirom da nema srpskih titlova na televizoru, uključio sam hrvatske. Oni rade, ali naša slova (tj. ć, č, š, đ, ž) imaju drugi font u odnosu na ostatak teksta u titlovima. Prilično bode oči.
Ovo važi za LG, nisam danas probao na Samsungu.
 
I dalje je isto sve kao što sam juče pisao.
S obzirom da nema srpskih titlova na televizoru, uključio sam hrvatske. Oni rade, ali naša slova (tj. ć, č, š, đ, ž) imaju drugi font u odnosu na ostatak teksta u titlovima. Prilično bode oči.
Ovo važi za LG, nisam danas probao na Samsungu.
Ja, uz svu dobru volju, jednostavno ovakve stvari ne mogu da tumačim drugačije sem kao bahatost i ozbiljan bol u genitalnoj regiji. Pa ako za godinu dana nisi našao za shodno da istestiraš i koriguješ aplikaciju, već dozvoliš sebi da je ovakvu prezentuješ korisnicima, onda mora da je samopouzdanje da ti ti isti korisnici nikad neće otkazati lojalnost, šta god im dao, verovatno utemeljeno na nekakvim opskurnim rezultatima istraživanja. I zato će piraterija živeti večno.
 
Ja, uz svu dobru volju, jednostavno ovakve stvari ne mogu da tumačim drugačije sem kao bahatost i ozbiljan bol u genitalnoj regiji. Pa ako za godinu dana nisi našao za shodno da istestiraš i koriguješ aplikaciju, već dozvoliš sebi da je ovakvu prezentuješ korisnicima, onda mora da je samopouzdanje da ti ti isti korisnici nikad neće otkazati lojalnost, šta god im dao, verovatno utemeljeno na nekakvim opskurnim rezultatima istraživanja. I zato će piraterija živeti večno.
Kao prvo, meni hrvatski ne smeta uopšte. Na Shield-u ima srpskih titlova, ali na LG (Fox WebOS televizoru) nema srpskih titlova. Mislim da će to doterati u istu ravan sa ostalim uređajima.
 
Nije u pitanju da li smeta ili ne smeta, već jednostavno zašto negde može negde ne može. Govorim o funkcionalnosti. Inače vrlo često biram hrvatske titlove jer mi se čini da su nekad prevodi bolji. I titlovi nažalost nisu jedina stvar koja je korak nazad u odnosu na prethodnu inače ne baš optimizovanu aplikaciju. Sve mi se čini da je do menadžmenta Warner Brosa i onog idiota Davida Zaslava. Otkad je on došao sve je krenulo nizbrdo
 
ja sam pitao Max podršku da li postoji razlika ako se uzme sport dodatak uz standard ili premium pretplatu ? mislim na kvalitet slike ? odgovorili su da je isti sportski dodatak , ali nisu mi bili baš uverljivi da razumeju šta pitan , da li će npr Rolan Garos biti u 4k , i ako hoće da li i za standard i premium koji doplate sport paket ? ili ako se koristi vpn pa gleda USA Max , da li je bolja slika (4k) ako ste već na premium paketu u odnosu na standard paket ? zna li ko
 
A i pitanje koji je framerate na sportu.
 
@dkecman Tačno si ih bacio u rebus, još se resetuju tamo... Cirkus im je podrška, pravi Mad Max, svako priča drugačije... 😁 Ma isto je, da nije naveli bi oni da je sport u 4K, to bi im išlo u prilog. Ko ima Eurosport kanale po mom mišljenju nema razloga da uzima taj dodatak. Uzeo sam da probam i odjavio posle dva dana.
 
Ko ima Eurosport kanale po mom mišljenju nema razloga da uzima taj dodatak.
Ko ima Eurosport Player pretplatu ok slažem se, a ko ima samo 2 TV kanala nikako. Eurosport je čuven po tome da su pokupovali previše prava prenosa i da ne mogu adekvatno da sve to isprate sa samo 2 TV kanala + to da izbor prenosa na kanalima nije prilagođen interesovanjima publike u datom regionu + činjenice da slušanje Banjca, Ceronje i Pešikana posle par dana izaziva suicide ili homicidne misli kako kod koga.

Drugim rečima Eurosport su najgori sportski kanali koji su u ponudi kod nas.
 
Jel se na kraju saznalo kako i po kojoj ceni se prelazi sa Standard na Premium ako si pretplatnik preko provajdera?
 
Ne moze, samo individualno ako placas pretplatu mozes da se upgrade-ujes.
 
Glume netflix sa top 10 serija i top 10 filmova dnevnih. Što se tiče titlova na lg webos u verziji koju sam dobio na test imaju i Srpski i Hrvatski titlovi. Zanimljivost je da na lg radi tj imai korekcija titla veličina, senka itd dok na adroid box sertifikovanim nema a bi na android tablet, fon takođe nema. A druga katastrofa je što nema 4k filmova i serija. Kvalitet slike sa MAX je katastrofalan, teško da je i 720 seriju pustim sa stremio izvora iz max teško da je ono i 720 kvalitet slike isto to pustim sa torenta 1080 slika bolja. I + barem u stremio imaš titl i veličinu po želji. Jedino što nema puno sadržaja sa Max. Isto to važi i za netflix u stremio.
 
Ko ima Eurosport Player pretplatu ok slažem se, a ko ima samo 2 TV kanala nikako. Eurosport je čuven po tome da su pokupovali previše prava prenosa i da ne mogu adekvatno da sve to isprate sa samo 2 TV kanala + to da izbor prenosa na kanalima nije prilagođen interesovanjima publike u datom regionu + činjenice da slušanje Banjca, Ceronje i Pešikana posle par dana izaziva suicide ili homicidne misli kako kod koga.

Drugim rečima Eurosport su najgori sportski kanali koji su u ponudi kod nas.
Sve se slažem , ja bih dao 500 i više mesečno da imam opciju da isključim komentatore , Arena sport je jedno kratko vreme imala opciju da isključiš komentatora , al kad su uveli ove premium kanale , to više nije moguće , ovo na Maxu je super za tenis što može lepo da se gleda bez komentatora , jedino što im je generalno slaba ponuda sporta kod nas.
 
Još te nisu uneli u Telekom bazu, iako su ti napravili novi mojmts nalog. Kad se loguješ na Max kaže ti da će proveriti tvoje podatke u mojmts bazi i očigledno te ne nalazi. Pre je Supernova imala svoju odvojenu bazu korisnika, ali Telekom je sad odlučio da nas objedini i to očigledno rade pešaka, jedan po jedan korisnik.
Mnogo će da im treba...
Ja sam se ulogovao na Max korisnickim imenom koje sam napravio prilikom prvog logovanja na HBO Max (stigao mi mejl kada sam potpisao ugovor sa Supernovom), ali sada kada se ulogujem na Max trazi da obnovim pretplatu.
Nisi ti jedini... Pročitaj malo ovu i Supernova temu unazad...
 
Glume netflix sa top 10 serija i top 10 filmova dnevnih. Što se tiče titlova na lg webos u verziji koju sam dobio na test imaju i Srpski i Hrvatski titlovi. Zanimljivost je da na lg radi tj imai korekcija titla veličina, senka itd dok na adroid box sertifikovanim nema a bi na android tablet, fon takođe nema. A druga katastrofa je što nema 4k filmova i serija. Kvalitet slike sa MAX je katastrofalan, teško da je i 720 seriju pustim sa stremio izvora iz max teško da je ono i 720 kvalitet slike isto to pustim sa torenta 1080 slika bolja. I + barem u stremio imaš titl i veličinu po želji. Jedino što nema puno sadržaja sa Max. Isto to važi i za netflix u stremio.
Izvini, gde si dobio tu verziju za testiranje, i može li da se instalira preko Dev managera, i kako to misliš nema puno sadržaja sa Max-a u Stremiu?
 
Zanimljivost je da na lg radi tj imai korekcija titla veličina, senka itd dok na adroid box sertifikovanim nema a bi na android tablet, fon takođe nema.
kako se u Web OS aplikaciji podešavaju titlovi: u okviru aplikacije ili sistema?
na Androidu se podešavaju u okviru sistema
 
Да ли имате продужене господаре прстенова?
Питање за срећнике коме ради Макс.
И да ли беше имају и продужени Хобити на америчком Максу
 
Ja sam samo na standard paketu nasem proverio prvi deo i nije extended. Probacu sa USA VPN. - Ima na US katalogu!
 
Poslednja izmena:
Koliko je drugačiji katalog sa USA vpnom? Ima li nekih drugih benefita?
 
Ukakili duga oni sa tom MAX apk. Ako nešto ne znaju treba da puste nešto što radi. Dok ne nađu nekoga da im odradi apk kako treba. Ovako sa ovim apk glume netflix a nisu mu ni do čukljeva.
 
Nazad
Vrh Dno