Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Pretpostavio sam da će na Android televizoru raditi kad već rade na telefonu.
Valjda srede Tizen i WebOS verzije aplikacije.
 
Ali prolazi i YT,Netflix,Tidal.Ne verujem.Koji VPN koristiš?
 
Nece da proradi dok ne povezu supernova nalog sa mojmts profilom, rade to rucno izgleda kako ih ko pozove, ja sam zvao 21og pa malopre, malopre mi rekose stoji da je poslat zahtev pa ce da nazovu, videcemo koliko ce im trebati
Koliko Supernova korisnika ima u celu Srbiju... Ne bi me iznenadilo da prođe i ceo mesec...
 
Na Android aplikaciji mi rade srpski titlovi, a na smart televizorima ne rade! Jedan televizor je Samsung, drugi LG, dakle različiti su sistemi.
Aplikacija je na srpskom, navigacija uredno ide na našem jeziku, ali srpskih titlova nigde nema kad pustim seriju! Kad kliknem da biram titlove, tu su hrvatski, makedonski i gomila drugih, ali baš srpskog nema!!!
Ponavljam da potpuno ista epizoda na telefonu uredno ima srpske titlove.
Max imam preko TotalTV (SBB) kao dodatnu opciju uz paket.
Ni kod mene nema srpskih titlova na LG televizoru, a nema ni preko internet pregledača. Na iOS-u ima. Rekli su mi da imaju neki tehnički problem i da se nadaju da će biti rešeno za par dana.
 
Max je jedno od žešćih s****. Ubili su do bola HBO Max opcije za titlove na Max su osakatili. Pretraživanje im je bruka. Ne možeš glasovno da tražiš film... seriju... 5-6 stvari su osakatili u ovoj Max varijanti.
 
Poslednja izmena od urednika:
Fali nam još jedna osoba za deljenje premiuma, pa ako ste zainteresovani javite se @iker7.

Pošto od Supernove, očigledno još dugo vremena neće biti apsolutno ništa, a i kad se podeli ispadne otprilike cena, kao da postoji da se dokupi Premium, ako sam ja to dobro izračunao. Mada preko Argentine bi bilo i još jeftinije, ako prolazi plaćanje.
 
Može li samo da se doplati na premium, sa yettel/sbb paketa?
 
Ja i kad pustim seriju preko Max USA , ista mi je slika kao i na našem Max , znači ne dobije se 4k slika ni pomoću Vpn-a
 
Pa naravno, objašnjeno je sve gore već. Više sadržaja da - 4K ne, što je i logično.
 
Je li se može nekako u okviru Firefoxa vidjeti koja je rezolucija snimka koji je pušten? Konkretno, hoću da vidim u kojoj je rezoluciji House of Dragon jer u infu piše da je 4K.
 
Fazon je što mi je slika prilično mrljava pa nisam siguran ni da je 1080p. A pretplata mi je Legacy Standard, koja bi, kako čitam, trebalo da ima i 4K.
 
Pa i za vreme HBO Max Chrome i Firefox su bili limitirani na 720p, zar ne? Zbog Widevine L3. Makar je sigurno bilo tako kad su tek bili sa HBO Go prešli na HBO Max platformu.
A Edge koji može da se namesti da koristi PlayReady DRM umesto Widevine je puštao 1080p ili 4K u zavisnosti od procesora i grafički na kompu.
 
Ispravlli su propust sa browserima odavno, mogao je da se gleda 1080p materijal na kompu i kroz Chrome.
 
Drug pokušava preko Argentine da uzme, koristi nord vpn i kad god uđe da izabere plan izlaze mu američki planovi i cene a inače sajt ceo argentinski, izgleda da ne funkcioniše više ovo
 
Pa i za vreme HBO Max Chrome i Firefox su bili limitirani na 720p, zar ne? Zbog Widevine L3. Makar je sigurno bilo tako kad su tek bili sa HBO Go prešli na HBO Max platformu.
A Edge koji može da se namesti da koristi PlayReady DRM umesto Widevine je puštao 1080p ili 4K u zavisnosti od procesora i grafički na kompu.
Isto je i dalje, samo što su u međuvremenu promenili da je Edge po defaultu namešten da koristi PlayReady i odmah pušta 1080p, bez potrebe za nekim podešavanjima, a ostali browseri su ograničeni na manje rezolucije.

Ispravlli su propust sa browserima odavno, mogao je da se gleda 1080p materijal na kompu i kroz Chrome.
Nisu, testirao sam ja juče i 3 puta je manji bitrate kad puštaš iz Firefox, u odnosu na ono što dobijaš iz Edge.
 
Drug pokušava preko Argentine da uzme, koristi nord vpn i kad god uđe da izabere plan izlaze mu američki planovi i cene a inače sajt ceo argentinski, izgleda da ne funkcioniše više ovo
Ja sinoć probao da uzmem preko Argentine godišnju, konstantno "Something went wrong" kod plaćanja. Cene se prikažu u pezosima, dođem bez problema do koraka plaćanja, al to nikako neće da prođe. Intesa MC, CyberGhost, Chrome (a probao sam i sa starog iPhone-a preko Safari-ja).
 
Mi smo sinoć uzeli godišnji Premium preko Argentine, nije bilo nikakvih problema, 13€ godišnje kad se podeli izađe.

Ne žalim 13€, samo da ne slušam izgovore iz Supernove i njihove bajke da će rešiti u najkraćem mogućem roku.
 
Mi smo sinoć uzeli godišnji Premium preko Argentine, nije bilo nikakvih problema, 13€ godišnje kad se podeli izađe.

Ne žalim 13€, samo da ne slušam izgovore iz Supernove i njihove bajke da će rešiti u najkraćem mogućem roku.
Daj molim te napiši korak po korak kako je urađeno to
 
@iker7 je radio aktivaciju pretplate, pa može on da napiše.
 
Vršimo uslužnu aktivaciju Max servisa, javite se u inbox. Šifra - Leo Messi... 😁 Safari, Surfshark VPN i Mastercard, prošlo bez problema odmah. Ako neće tako, isključite VPN pre nego da platite, nekad neće da prođe plaćanje kada je aktiviran neki VPN. Naravno, proverite da su cene u pezosima pre toga.
 
Plaćati uslugu, imaš 4k a gledaš SD kvalitet. Strašna pamet konvert usluge HBO Max u Max. Veliki lopovi i prevaranti.
 
Nazad
Vrh Dno