Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

naravno da nema jer sam ja na yettelu instalirao max aplikaciju i nastavio kao da se ništa nije desilo, bez logovanja i bilo čega...ugušiste temu sa tim koliko ste puta zvali supernovu i koliko su puta oni zvali vas, i kad su kome pravili naloge i pasvorde i kako vam ne prihvata stare naloge...očito supernova ima problem sa migracijom naloga, imate supernova temu za probleme sa provajderom...

Dobro, jel nije dovoljno što nas oni seksaju, pa moraš i ti sad? Ajde pusti nas par dana da skontaju ljudi šta kako, sad ćete poumirati svi kao da postoji samo jedna tema na celom forumu...

Malo razumevanja jbt.

Ja sam promenio max pass, napravio moj mts nalog, ali mi kaže isto ono "It looks like your account info isn’t quite right, or you don’t have access to Max through this provider. Please try again, or contact your provider for more information".

Pošto sam aktivirao tek mail na moj mts, možda proradi kada prođe malo vremena?
 
Dobro, jel nije dovoljno što nas oni seksaju, pa moraš i ti sad? Ajde pusti nas par dana da skontaju ljudi šta kako, sad ćete poumirati svi kao da postoji samo jedna tema na celom forumu...

Malo razumevanja jbt.

Ja sam promenio max pass, napravio moj mts nalog, ali mi kaže isto ono "It looks like your account info isn’t quite right, or you don’t have access to Max through this provider. Please try again, or contact your provider for more information".

Pošto sam aktivirao tek mail na moj mts, možda proradi kada prođe malo vremena?
Nece da proradi dok ne povezu supernova nalog sa mojmts profilom, rade to rucno izgleda kako ih ko pozove, ja sam zvao 21og pa malopre, malopre mi rekose stoji da je poslat zahtev pa ce da nazovu, videcemo koliko ce im trebati
 
Sad kad mi preko USA otključamo 4K, Dolby Vision i ostala čudesa i to sve na standard paketu, ima da se puše oni MAXimalno! 😁
 
Radio mi 2 dana preko Surfshark-a sad opet ne radi :/ Jel ima neko predlog za neki drugi VPN za nas koji gledamo iz inostranstva? Ni Nord ne radi (tj. nije radio kad sam ga probao poslednji put pre par meseci).
 
Urban VPN radi sa telefona sve u 16. Ulazuo u sport, probao Wonku ima naša sinhronizacija. Kad dodjem kuci probacu dal pušta 4K i DV. Ispade na kraju bombona.
 
Urban VPN radi sa telefona sve u 16. Ulazuo u sport, probao Wonku ima naša sinhronizacija. Kad dodjem kuci probacu dal pušta 4K i DV. Ispade na kraju bombona.

Srpsku sinhronizaciju imaš i bez VPN-a. Samo pustiš.
 
Ja upravo probah sa USA VPN-om na TV-u, izgleda da sve radi i izbor je dosta širi. Evo detalja:

MAX imam preko SBB-a, Standard paket, Sony Google TV, CyberGhost VPN (namenski USA striming server za MAX).

Odmah na početnom ekranu se vidi da je izbor mnogo širi. Ima gomila sporta, NBA, NHL, pustio sam nešto samo da vidim dal radi i pušta bez problema, ne traži nikakvu dodatnu pretplatu. Pustih House of the Dragon, normalno radi. Dune 2, takođe. E sad, ne aktivira mi DV iako stoji kao i kod nas da ima i DV i DA, a ne mogu da provalim u kojoj rezoluciji pušta. Izgleda odlično, ali ne mogu tvrditi da je 4K, možda samo FHD sa odličnim bitrejtom? Mada, nema mi ni logike da tu odjednom dobijem 4K, DV i sve to samo zato što sam se prebacio na USA.
 
nije tema za VPN
 
Preko US VPN nije ovo 4K na Standard Subscription, ako neko misli da jeste neka screen shotuje ili slika gde mu TV pokazuje da jeste.

Ne ispisuje TV dolby vision medju opcijama za izbor dv svetlo i tamno, nema HDR bedza. Slika je muljava za 4K ovo je 1080p.

Pricam za sebe i kako je kod mene, mozda je kod nekoga drugacije ali okacite da budemo sigurni a ne mislim da je 4K. I naravno da je standard subscription.
 
Kako je kod vas ja NBA tekme nadolazece imam samo Minesota Dallas nema mi istocnog finala. Mozda nemaju prava ili je nesto drugo u pitanju. Čisto sumnjam da me vpn bacio na zapad us pa da je zato.
 
Gledam sad ponudu serija i čini mi se da su sada više serija koje nisu bile u 4K (na bivšem hbo max) sad u 4K, što je pozitivno. Negativno je što će me vrv na sledećoj pretplati prebaciti na standard plan koji je max na 1080p 😏
 
Napokon USA ponuda!

Očito je ovo bila neka greška što nije radio VPN!
 
Gledam sad ponudu serija i čini mi se da su sada više serija koje nisu bile u 4K (na bivšem hbo max) sad u 4K, što je pozitivno. Negativno je što će me vrv na sledećoj pretplati prebaciti na standard plan koji je max na 1080p 😏
Daj neke koje su sad u 4K, pretpostavljam da su HBO naslovi?
 
@Markic

Možda i grešim za neke serije pa su prebačene i ranije u 4K (ne listam često njihovu ponudu), ali npr ranije mislim da nisu bile u 4K: Černobilj, The White Lotus, Mer iz Istauna, Sharp Objects, Station Eleven, Watchmen, Barry.
Ima tu sigurno još nekih koje nisam zapazio...
 
Kako je kod vas ja NBA tekme nadolazece imam samo Minesota Dallas nema mi istocnog finala. Mozda nemaju prava ili je nesto drugo u pitanju. Čisto sumnjam da me vpn bacio na zapad us pa da je zato.
"Eastern Conference games will be broadcast on ESPN and ABC, while Western Conference games will air on TNT. You can stream the NBA conference finals for free on Fubo (Eastern Conference only), Hulu + Live TV (both conferences) and Max with the B/R add-on (Western Conference only)."
Samo zapad na Max.
 
Gospodar*
Citiraću Gandalfa: "There is only one lord of the ring, only one who can bend it to his will, and he does not share power!"
 
Nazad
Vrh Dno