Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Supernova je standard. Zavrseno za nekih 5 minuta. Do duse cekanje 20 minuta na operateraIMG_0844.png
 
ko o čemu nije obavešten? meni je uredno stigao mejl sa sve objašnjenjima i cenama. diskutovalo se već o tome pre nekoliko meseci
Nikakav mail nisam dobio. Niti od strane SBB-a, niti od strane HBO-a. Zadnji mail od HBO sam dobio pre skoro godinu dana.
 
Ја сам им послао 2 мејла,један преко сајта а други директно.
Ваљда ће један да донесе срећу.
Причам за ове дијаболе са супернове.
Два пута зовем и чекам по пола сата и не дођем до оператера...
Ja sam zvao i čekao da dobijem operatera i opet ništa. Posle sam poslao e mail i opet ništa.
Supernova je standard. Zavrseno za nekih 5 minuta. Do duse cekanje 20 minuta na operateraPogledajte prilog 443502
Objasni kako. Zvao sam dva puta i dobio operatera i ništa i poslao i email i ništa
 
Rečeno je na prethodnoj stranici par puta da se ne može pristupiti US sadržaju preko našeg naloga jer je sport zasad u Americi besplatan. To mi je i Max podrška juce odgovorila na mail. Dakle, ne možeš pristupati USA i LATAM katalozima.
Jesi pitao hoćemo li moći gledati kada se sport bude naplaćivao tamo?

Koliko je uopće sada argentinski MAX mjesečno?
 
Ako može pojašnjenje kako se prijaviti na Max,ako imaš tu nesreću da si korisnik Supernove.
 
Мени се мало пре сама апликација одјавила.
Добио сам поруку да скенирам кјуар код,скенирао,одвео ме на сајт од макса,тамо се улоговао и опет добијем поруку да обновим претплату. 😃😃😃
 
Ako može pojašnjenje kako se prijaviti na Max,ako imaš tu nesreću da si korisnik Supernove.
Piši Supernovi mejl da imaš problem sa logovanjem na Max, pa će te neko zvati iz podrške da ti to reše. Nekog zovu isti dan, nekog sutradan, nekog za dan dva.
 
Meni ne radi ExpressVPN za US katalog. Momentalno izbaci gresku za pretplatu. Hrvatska, Svedska i slicni rade.

EVPN mi vise ne radi ni na Prime Videu i jos nekim sajtovima. Plasim se da cu i VPN morati da menjam…
 
Је ли то само мени на Huawei телефону, који има Гугл продавницу, није компатибилан са новом апликацијом? На "Макс" подршци ми кажу да је Гугл од јануара укинуо права свих апликација на Huawei уређајима, зато и не могу да инсталирам нову апликацију на мој телефон. Хбо Макс је савршено радила.
И даље на ЛГ телевизору нема српског језика.
 
Jesi probao na tom telefonu huawei prodavnicu pa tamo da nadjes max?
 
Ja dodao na tv tudji nalog dok ne srede suoernovu bh, kakav apsurd placam uslugu i moram koristiti tudji nalog dok ne srede kod mog operatera strucnjaci iz telekoma.
Sam max iz moje perspektive je dosta losiji od hbo maxa barem na mom lgtv.
Sve je nabacano navrat nanos titlovi ne rade na srpskom ide samo hrvatski.
Ovo je totalno amaterski odradjeno jedini plus je sto ima preview za nove filmove kao i na netflixu i to ide bez tona.
 
uveli su top 10 filmova i serija, kao i netflix...kod mene srpski titlovi rade, ali su preveliki po defaultu, mada moja gospođa kaže neka ostane tako pa se nisam baktao da to menjam preko weba...i to je glupost...netflix je to valjda imao ranije, ali je koliko znam sad moguće menjati veličinu titlova i u aplikaciji...

i dalje mi je je nejasno zašto je izbačena opcija just added, prosto je bezveze da nemam uvid u to šta novo kače na platformu?? sad će biti tumaranje po aplikaciji...

P.S. mali off, ako mislite da su ovo neke muke sa aplikacijom pogledajte okolo, recimo na redditu, šta je sonos uradio sa svojom aplikacijom koja je takođe doživela totalni remake...kao da u softverskim odeljenjima sede ljudi koji preziru korisnike njihovih aplikacija...
 
Mts mi je resio problem konacno, sami su mi napravili max nalog i poslali
 
Mene još nisu zvali, više mi ni ne odgovaraju na poruke...
 
Meni odgovorili na mejl tako što su mi poslali uputstva sa MTS sajta kako da napravim nalog. :D
U međuvremenu je sve proradilo jer sam prijavio i problem telefonski, valjda su oni rešili.
 
Ako može pojašnjenje kako se prijaviti na Max,ako imaš tu nesreću da si korisnik Supernove.
Zoveš call centar(ako imaš sreće da ih dobiješ), napišu reklamaciju i onda čekaš par dana (ako imaš sreće). Oni definitivno za svakog korisnika nešto petljaju da bi proradilo. Proverio sam kod drugara, SBB, Yettel...kod svih migracija na Max protekla bez problema. Ovi su najgori.
 
Nazad
Vrh Dno