Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max]

Ja instalirao APK na TV i uz VPN radi lepo, naravno samo engleski/španski titlovi...
Aplikacija je bolja u odnosu na stariju HBO MAX, najveća razlika je u količini 4K sadržaja :)

1.png

2.png
3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png
 
Poslednja izmena:
Koja li će od ovih pretplata ići preko naših operatera, ako bude samo HD, biće baš korak unazad.
Ja mislim da će preko Supernove od srednjeg paketa Super plan 3L sve to da ide do 4k rezolucije,bez reklame sa većim brojem preuzimanja filmova,serija ili rijalitija,pošto smo svi već pretplaćeni na svi HBO,Cinemax i Discovery HD kanali.
 
skrenuo bih pažnju da ovo nije tema o HBO Max. hvala na razumevanju

tema za HBO Max:
 
Poslednja izmena:
skrenuo bih pažnju da ovo nije tema o HBO Max. svaka sledeća poruka koja nije u vezi MAX-a biće izbrisana. hvala na razumevanju
U neku ruku i jeste. Jer je AmazonFirestick dobio ažuriranje na Max aplikaciju. Veliki je problem bio da se nađe taćna verzija koja će sa Max procesa da vrati nazad na HBO Max i da to radi. Ljudi će ovde tražiti to rešenje. I ja sam ga sam ovde našao. Nije problem ni do Firesticka ni do HBO već izlaska MAX aplikacije. Ovo je moje mišljenje.
 
to rešenje je prebačeno u HBO Max temu.
 
Ja instalirao APK na TV i uz VPN radi lepo, naravno samo engleski/španski titlovi...
Aplikacija je bolja u odnosu na stariju HBO MAX, najveća razlika je u količini 4K sadržaja :)

1.png

2.png
3.png

4.png

5.png

6.png

7.png

8.png

Da li prihvata prijavu sa našim podacima?
 
Ne, kod nas je još uvek HBO Max.
 
Ne moze vise preko HBO preko Surfsharka za nas van Srb, od sinoc mi ne radi
 
u julu, pored ostalog, stižu sva 4 dela Smrtonosnog oružja

 
Mislim da je ovo greska sa Marvelom i da treba DC da stoji tu.
 
Da, ali to je nekoliko filma o Spidermanu i dva Venom filma, kao i Morbius. Sve sem Morbiusa je vec dostupno i na D+ i na Netflixu.
 
ima li nekih novosti? hoće li se pojaviti tokom marta kod nas?

@Cineman rečeno još u oktobru za Eurosport :)
 
i Sport Klub, naravno 😁

ovde piše da dolazi na proleće u 22 zemlje (ne piše koje) u Evropi koje već imaju HBO Max, a očekuje se kasnije tokom godine u 🇫🇷 i 🇧🇪
 
22 zemlje u evropi koje vec imaju HBOMAX na proljece 2024 dobijaju MAX a nesto kasnije ii Francuska i Belgija
 
Cenim da će kod nas u aprilu.
 
Nazad
Vrh Dno