Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Instalirao sam VPN USA izabrao sam Čikago kao grad iz kojeg gledam MAX,bez problema radi,jedino što od titlova ima Engleski i Španski.Da li može to da se reši,odnosno da li da izaberem neku drugu državu,grad....
 
U playstoru mi nudi samo HBO MAX. Kada instaliram i skinem kaže prešli smo na MAX i sam ponudi dugme ka novoj aplikaciji. Kada prebaci u prodavnicu na novu aplikaciju piše nije podržana u vašem regionu?
 
И ја још увек чекам да ме повежу на супернови.
Da se i ja pridruzim vama. Prijavio mailom sutradan (juce) pokusali sa "naprednom" podrskom bezuspesno. A vidim u aplikaciji u resene smetnje pise da je reseno 😡🤔👏🤣
 
U playstoru mi nudi samo HBO MAX. Kada instaliram i skinem kaže prešli smo na MAX i sam ponudi dugme ka novoj aplikaciji. Kada prebaci u prodavnicu na novu aplikaciju piše nije podržana u vašem regionu?

U kom si regionu?
 
Da li može to da se reši,odnosno da li da izaberem neku drugu državu,grad....
Ne može i jedno i drugo - ili gledaš sa USA VPN-om (nije važno koja je država/grad) zbog šire ponude i bez naših titlova/sinhronizacije ili gledaš bez VPN-a sa domaćom ponudom i domaćim titlovima/sinhronizacijom.
ali iz prodavnice ne mogu
Proveri na koju zemlju ti je podešen Playstore, nema veze što se fizički nalaziš u Srbiji.
 
Ne može i jedno i drugo - ili gledaš sa USA VPN-om (nije važno koja je država/grad) zbog šire ponude i bez naših titlova/sinhronizacije ili gledaš bez VPN-a sa domaćom ponudom i domaćim titlovima/sinhronizacijom.

Proveri na koju zemlju ti je podešen Playstore, nema veze što se fizički nalaziš u Srbiji.
Na Srbiju je podešen, proverio sam ponovo.
 
moguće da je CS a ne RS. treba negde u podešavanjima Google naloga, ili Google Pay (ne Play), da prebaciš na RS (CS je ostalo od Srbija i Crna gora).
no, da ne idemo u off-topic, pošto nema veze sa ovom temom
 
Jel radi deljenje naloga na MAX-u? Ili je kao na Netflixu u okviru jednog domaćinstva?

Razmišljam da odustanem od Supernove i uplatim taman Premium i da ga podelim sa nekim.
 
Ako Premium moze na 4 da se podeli, ja se prijavljujem za jedno mesto.
Imam vec Standard preko SBBa i to odgovara svima osim meni, meni ipak treba 4K :)
Procitao sam da moze 4 uredjaja istovremeno
 
Ako imamo još jednog zainteresovanog javite se u inbox da pravimo grupu za Premium.
 
Da li bi moglo da se uzme preko Argentine? Sad upalih VPN i vidim da je godišnja pretplata 51,7 evra. 😃

image_2024-05-24_141940688.png
 
Pa baš je lepo poskupelo. Mislim nije ni ovo tako skupo kad se podeli, ali šteta što nismo ugrabili ranije kad je bilo 22 evra.

I jel posle može normalno da se gleda bez VPN-a i sa titlovima?
 
U čemu je razlika? Uključen je dodatak za sport?
 
Stigao odgovor, evo rešenja... 😂
 

Prilozi

  • IMG_2996.jpeg
    IMG_2996.jpeg
    105.9 KB · Pregleda: 214
Kolega @simmke pre xx strana reče da je probao da uzme preko Argentine (po toj novoj ceni) i da nije uspeo. Javi ako uspeš da platiš.
Da, to su i meni isto rekli, a iz Max-a ovo:
Meni su iz SBB-a rekli potpuno suprotnu stvar od ovoga, tj. da to nema veze sa njima, već sa Max-om i da Max njima kao određuje koji paket će dobiti :D
 
Na Android aplikaciji mi rade srpski titlovi, a na smart televizorima ne rade! Jedan televizor je Samsung, drugi LG, dakle različiti su sistemi.
Aplikacija je na srpskom, navigacija uredno ide na našem jeziku, ali srpskih titlova nigde nema kad pustim seriju! Kad kliknem da biram titlove, tu su hrvatski, makedonski i gomila drugih, ali baš srpskog nema!!!
Ponavljam da potpuno ista epizoda na telefonu uredno ima srpske titlove.
Max imam preko TotalTV (SBB) kao dodatnu opciju uz paket.
 
Nazad
Vrh Dno