Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Tesko da postoji neki sablon...

Meni su kreirali novi nalog i dobijem ovo:

Screenshot 2024-05-23 120448.jpg

a kada se ulogujem na stari, kaze da aktiviram uslugu, 100x su me zvali.
 
Jel i kod vas stoji ovako?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240523_122319.jpg
    Screenshot_20240523_122319.jpg
    46.9 KB · Pregleda: 118
Bolje na vreme da pitam da ono "Billing through Telekom Srbija" ne bude dodatna stavka na računu jer me od naših provajdera ništa ne može iznenaditi...

Btw. jel za tih $3 mesečno možeš pratiti samo tenis/biciklizam/bilijar... ili može biti tu i nešto od US ekipnih sportova?
 
Samo ono što Eurosport (Discovery+) prenosi
Znači samo tenis, skijanje, biciklizam, preko vpn švedski i norveški fudbal
 
Rečeno je na prethodnoj stranici par puta da se ne može pristupiti US sadržaju preko našeg naloga jer je sport zasad u Americi besplatan. To mi je i Max podrška juce odgovorila na mail. Dakle, ne možeš pristupati USA i LATAM katalozima.
Koga zanima, omogućili su pristup US i LatAm sadržajima preko VPN-a. Probao sam preko NordVPN-a, uspešno povezao sa SAD i Meksikom, pustio sadržaje najnormalnije, plan i dalje pokazuje Standard (Monthly).
 
Dajte neki screenshot tog sporta, iscimao bi se za NBA taman do finala
 
Tesko da postoji neki sablon...

Meni su kreirali novi nalog i dobijem ovo:

Pogledajte prilog 443604

a kada se ulogujem na stari, kaze da aktiviram uslugu, 100x su me zvali.
Još te nisu uneli u Telekom bazu, iako su ti napravili novi mojmts nalog. Kad se loguješ na Max kaže ti da će proveriti tvoje podatke u mojmts bazi i očigledno te ne nalazi. Pre je Supernova imala svoju odvojenu bazu korisnika, ali Telekom je sad odlučio da nas objedini i to očigledno rade pešaka, jedan po jedan korisnik.
 
Ovaj zadnji tehničar kaže da iz nekog razloga neće da povuče licencu na moj nalog
 
Pa ja sam juče tačno pratio kako se moji podaci pojavljuju na mojmts nalogu, prvo se pojavio samo podatak da koristim fiksnu liniju, pa da sam platio račun za april i onda nakon par sati i račun u pdf formatu. Tačno se provali da to neko ručno unosi. I tek negde između drugog i trećeg koraka sam mogao da se ulogujem na Max.
 
Verovat o migriraju podatke jednu po jednu kategoriju i rade na živo na produkciji sto su verovatno odradili za ostale u pripremi pre go live a SN je neko zaboravio da posotoji pri planiranju.
 

Prilozi

  • meme-qa-tester.jpg
    meme-qa-tester.jpg
    60 KB · Pregleda: 82
Naravno da ima veze sa aplikacijom
naravno da nema jer sam ja na yettelu instalirao max aplikaciju i nastavio kao da se ništa nije desilo, bez logovanja i bilo čega...ugušiste temu sa tim koliko ste puta zvali supernovu i koliko su puta oni zvali vas, i kad su kome pravili naloge i pasvorde i kako vam ne prihvata stare naloge...očito supernova ima problem sa migracijom naloga, imate supernova temu za probleme sa provajderom...
 
naravno da nema jer sam ja na yettelu instalirao max aplikaciju i nastavio kao da se ništa nije desilo, bez logovanja i bilo čega...ugušiste temu sa tim koliko ste puta zvali supernovu i koliko su puta oni zvali vas, i kad su kome pravili naloge i pasvorde i kako vam ne prihvata stare naloge...očito supernova ima problem sa migracijom naloga, imate supernova temu za probleme sa provajderom...
Čovek je sve dobro rekao
 
Koliko je kriva supernova, toliko i ovi iz Maxa imaju udela. Mogli su i sami da vide da na staroj platformi imaju Supernova korisnike, a da im na novoj odjednom tih korisnika prilikom registracije nema, bukvalno su mogli da ispitaju šta se desilo sa tim korisnicima i u koju grupu oni spadaju.
 
😂😂😂 Supernova korisnici njima nisu ni kap u moru. Plus te stvari se ne rade tako. Oni si sigurno blagovremeno najavili i dostavili dokumentaciju svim "partnerima" gde i kako će da se odraditi migraciju. A to što Supernova ne završi svoj posao je problem Supernove i njenih korisnika a ne Warner Bros. Discovery.
 
Meni tu najvise smrdi da je mts zakazao pri davanju informacija.
 
Dajte neki screenshot tog sporta, iscimao bi se za NBA taman do finala
Radi sport free, odlegaju se reklame od nekim 90 sec, i onda kreće sport regularno, sad sam probao

Ide od sporta bicikl, nba i moto gp
 
Kupio sam ja max bio prije 3 mjeseca
Mislim da je američki , bilo je nekog sporta ali mi mrsko bilo paliti VPN
 
ajd bar vi sto koristite javite jel radi istorija gledanja i preporuke na osnovu toga?

posto je to najbitnije i radilo je dobro dok nisu prebacili na hbo max platformu.
 
Sad sam pristupio preko američkog vpn-a i ovo je nenormalno koliko bolji sadržaj imaju od nas, bukvalno nema šta nema
 
@bakara
Rade preporuke, čak je povukao i preporuke sa starog naloga
 
На мом профилу све регуларно пребачено са ХБО.
 
Nazad
Vrh Dno