Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max ni o Supernovi]

Kao da gledam, MTS-u će trebati nekoliko dana da to sredi.
Sigurno, već vidim 10 dana natezanja sa podrškom, da ne poveruje čovek da nisu razmišljali o tome. Još se ja čudim, što mi nije stiglo obaveštenje za prelazak na Max.

Ne bi me čudilo i da kažu da Max više nije deo Supernova ponude.

@crnivrag Uh, ako je tako, onda su stvarno pajseri. Znači praktično, ko hoće 4K, mora da se pretplati po full ceni.
 
Izvinjavam se drugari, video 4K i pretpostavio da je premium paket, ali ne, standard. Kakva glupost, mogli su staviti HD, a ne ovako... Netflix ako nisi na premium paketu ne označava sadržaj sa 4K jer nije dostupan, što je i logično. Stvarno su pajseri neviđeni...
 

Prilozi

  • IMG_2959.png
    IMG_2959.png
    165.9 KB · Pregleda: 121
Sigurno, već vidim 10 dana natezanja sa podrškom, da ne poveruje čovek da nisu razmišljali o tome. Još se ja čudim, što mi nije stiglo obaveštenje za prelazak na Max.

Ne bi me čudilo i da kažu da Max više nije deo Supernova ponude.

@crnivrag Uh, ako je tako, onda su stvarno pajseri. Znači praktično, ko hoće 4K, mora da se pretplati po full ceni.
Evo šta meni samo nudi kao dokup preko web verzije:

1000011576.jpg
 
Eto piše da će se paket moći menjati kroz portal od operatera. Slično kao sto je se paket za Tidal mogao menjati preko SBB/Telemach portala. Samo treba pričekati da naši to omoguće.
Minut ćutanja za nas sa Supernove 😂
 
Uspeo da instaliram na FireTV i da gledam kroz browser na pc-ju (Edge). Na Mi Box S neće.

Pokazuje da koristim Legacy Standard pretplatu (4,66 €).
 
Instalirao sam Max na Apple TV, standard paket preko Yettela, nema 4k i dolby vision. Na Google tv još uvek nema Max aplikacije, radi hbomax i pušta 4k naslove. Znači dobili smo samo HD paket.
 
Sigurno, već vidim 10 dana natezanja sa podrškom, da ne poveruje čovek da nisu razmišljali o tome. Još se ja čudim, što mi nije stiglo obaveštenje za prelazak na Max.

Ne bi me čudilo i da kažu da Max više nije deo Supernova ponude.

@crnivrag Uh, ako je tako, onda su stvarno pajseri. Znači praktično, ko hoće 4K, mora da se pretplati po full ceni.
Ja sam na Supernovi i stiglo mi je obaveštenje od MTS-a o prelasku na MAX, ali ne mogu da se ulogujem sa login podacima za MTS portal. :ROFLMAO:
 
Oni koji su uspeli da instaliraju i uloguju se, sta ima od discovery emisija?
 
jos se budzi, za sada se vidi samo kategorija filmovi, serija, hbo i sport
Prepoznato sve sa naloga preko yettel-a
 
Ovde cak ni ne nudi supernovu😂
 

Prilozi

  • 20240521_014519.jpg
    20240521_014519.jpg
    179.9 KB · Pregleda: 102
Ne vidim zasad uopšte u Subscription da može da se menja Standard u Premium. Zasad radi i stari HBO MAX nalog. Yettel.
 
Poslednja izmena:
Ne mogu nigde da nađem podešavanje titlova (veličina, boja itd.) u android aplikaciji 🤔
 
Ne mogu nigde da nađem podešavanje titlova (veličina, boja itd.) u android aplikaciji 🤔
Zaboravili ljudi :)
MiBox S, nije moj nalog, od sestre.
IMG_1008.jpg
Kada otvoriš "Preuzmi dodatke":
IMG_1009.jpg
EDIT: pošto ide preko onog max tv paketa i hbo+ ili kako se već zove dodatak, nema tih stavki u mojmts pod digitalni servisi.
 
Nema srpskih prevoda u par stvari koje probah, ima hr i slo. Iako stoje u opisima filma/serije/
 
Čim sam pokrenuo max aplikaciju on povuče login sa HBO max i tjt. Sad sto je standard šta ćeš.IMG_6212.png
 
Vidim da sada imam dve aplikacije i rade obe,ne znam sta mi znaci Max sem ako,u jednom trenutku,ne ukinu Hbo Max. Ne znam zasto bi prelazio.
 
Preko Orion Telekoma se takodje dobija standardni paket.
 
HBO Max na iPhonu, region Srbija ne radi vise, kaze nije podrzan u nasem regionu. Stavio MAX da se se skine kad bude dostupan za par dana navodno.
 
Пробао сам Макс, уопште нису надоградили, побољшали апликацију, надао сам се да ће то урадити, тресла се гора родио се миш, превод не могу да наместим преко апликације, већ морам преко бокса, надао сам се да ће када се стане на неки наслов ићи трејлер, радња тог наслова, као што је на нетфликсу или скају ни од тога нема ништа, ово је и даље како један мој друг каже, апликација за сиромашне, у односу на друге, које сам већ поменуо, у питању је стандардни пакет, преко СББ-а, лично уопште нисам задовољан са овим за сада, видећемо како ће бити када надограде апликацију, шта ће и како бити побоњшано!!!
 
Nazad
Vrh Dno