melkor
Čuven
- Učlanjen(a)
- 24.12.2001
- Poruke
- 533
- Poena
- 620
1. problem:
DVDMax nece da radi u 32 bita, vec samo u 16 i 24 bita.
2. problem:
Ako sliku pustim u 24 bita, slika je izvrnuta po vertikali, i onda moram da je jos jednom izvrnem u ffdshow-u, da bi bila normalna 🙂
3. problem:
Ako gledam film na monitoru, u 32 bita, opterecenje CPU poraste 3x (na skoro 100%) u odnosu na 16 i 24 bita.
Ako neko zna nesto o ovome, slobodno neka prokomentarise.
Hvala
DVDMax nece da radi u 32 bita, vec samo u 16 i 24 bita.
2. problem:
Ako sliku pustim u 24 bita, slika je izvrnuta po vertikali, i onda moram da je jos jednom izvrnem u ffdshow-u, da bi bila normalna 🙂
3. problem:
Ako gledam film na monitoru, u 32 bita, opterecenje CPU poraste 3x (na skoro 100%) u odnosu na 16 i 24 bita.
Ako neko zna nesto o ovome, slobodno neka prokomentarise.
Hvala