Šta je novo?

M5A97 problem

maxa151

Slavan
Učlanjen(a)
25.09.2007
Poruke
468
Poena
319
Dakle,problem se desava od kupovine iste,kad ugasim ili restartujem racunar,nakon crnog ekrana cuje se krcanje iz zvucnika sekundu ili dve,to mi se nije desavalo na prethodnoj platformi pa pretpostavljam da je do ploce.Je li imao neko slicna iskustva?
 
I kod mene se to javlja na Formuli V koristeci integrisani ALC892 i analogne izlaze sa audio Realtek drajverom v6.0 sa Asusovog sajta. Probao sam sa nekim drugim, starijim drajverima koje sam nasao na netu i onda to potpuno nestane, ali mi onda ne radi Realtek HD Audio control panel iz nekog nepoznatog razloga. Ne mogu da namestim stereo upmix, menjam audio efekte i sl. kalakurcije. Zato sam vratio te prvobitne drajvere i pored tog krchanja ne prave druge probleme pa to istrpim.
 
Poslednja izmena:
E dobro me podseti,ne rade mi ni prednji USB-ovi,verovatno vise nego dovoljno razloga za reklamaciju
 
Ovo sa krcanjem, mada vise lici na sistanje se javlja i na m5a97 pro od prvog dana.

ne ne meni bas krci :)

ps. a nisam hteo da uzmem AsRock 970 Extreme 4 za iste pare zato sto je kao asus provereniji i eto ko mi kriv
 
Poslednja izmena:
Dakle,problem se desava od kupovine iste,kad ugasim ili restartujem racunar,nakon crnog ekrana cuje se krcanje iz zvucnika sekundu ili dve,to mi se nije desavalo na prethodnoj platformi pa pretpostavljam da je do ploce.Je li imao neko slicna iskustva?


I na Asus M2N-SLI Deluxe takodje malo ima nekog zvuka prilikom restarta, ali zvuk najnormalnije radi vec 4+ godine, mada sam morao da stavim Stereo Mix na mute :,,:


E dobro me podseti,ne rade mi ni prednji USB-ovi,verovatno vise nego dovoljno razloga za reklamaciju


A jesu su li Enabled u BIOS-u? :type:
 
Nazad
Vrh Dno