Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

Ja sam upravo dopunio elektronski (Master devizna) sa telefona (Chrome) preko Mtel sajta evo linka i aktivirao tiket za sledeću godinu. Jedino nema SMS poruke za uspešnu dopunu ali mail je stigao
 
Ja sam upravo dopunio elektronski (Master devizna) sa telefona (Chrome) preko Mtel sajta evo linka i aktivirao tiket za sledeću godinu. Jedino nema SMS poruke za uspešnu dopunu ali mail je stigao
Kod mene nece ni tako ,Dva broja tri razlicite bankovne kartice Master i nista, prvi put tako nesto do sada svaki mesec po 2 ev bez problema
 
Hm...

Jutros sam probao da šetam evre sa broja na broj, nije menjao datum trajnosti.

Može još neko da proveri?

Ako je sada 30 evra za godinu, znači da smanjili?
 
Hm...

Jutros sam probao da šetam evre sa broja na broj, nije menjao datum trajnosti.

Može još neko da proveri?

Ako je sada 30 evra za godinu, znači da smanjili?
Nece ni kod mene, do kraja Decembra ta cena tako rekli
Ja imam problem na dva broja i tri bankovne kartice nece da dopuni kredit
 

Prilozi

  • viber_slika_2021-12-16_15-54-58-041.jpg
    viber_slika_2021-12-16_15-54-58-041.jpg
    57.5 KB · Pregleda: 46
Intesina visa internet je samo devizna, eur. Probacu i ja ovih dana pa javljam.
 
Imaju li ove kartice negde u Bg da se kupe legalno, na nekoj trafici npr?
 
Koliko znam nema, a nova kartica mora i da se prvi put aktivira u CG pozivom ili porukom. Bilo je nekad da se samo dopuni kredit u nekim menjačnicama ovde.
 
Ja sam dopunio sa Intezine DInarske , Inspire, ili kako se već zove..... Sve je prošlo iz prve.

Ali nije hteo da mi produži trajanje prebacivanjem kredita sa kartice na karticu.

Može li to neko da proveri kod sebe, da nisu promenili nešto?
 
Ja sam dopunio sa Intezine DInarske , Inspire, ili kako se već zove..... Sve je prošlo iz prve.

Ali nije hteo da mi produži trajanje prebacivanjem kredita sa kartice na karticu.

Može li to neko da proveri kod sebe, da nisu promenili nešto?
Nece ni meni da produži trajanje prebacivanjem kredita sa kartice na karticu.

Kako si dopunio ,Preko mobilne aplikacije ili na komp
 
Auu kako se ovo aktivira ili tu ponudu ne dobijaju svi?
 
dobio sam sms poruku da sam dobio extra gb i da mogu da ih aktiviram na mojmtel. i na mojmtel na portalu sam aktivirao
 
Banca Intesa Visa internet kartica radi, kao i uvek dosad.
U temi vidim da prolaze i dinarske kartice bez problema. Mozda je do tvoje kartice? Ili do nove vlasnicke strukture eurobanke?
Naravno, ako jos uvek imas problema oko uplate.
@kalin62
 
Pozdrav. Kako rade ove kartice za BiH izgleda da su bolje ponude od mtsa. Kako registrujete karticu? Dopuna pretpostavljam da ima online opcija uplate u aplikaciji ili nešto tako?
 
Radi li vam hd scifi na 039 meni već duže vreme ne radi....
 
Banca Intesa Visa internet kartica radi, kao i uvek dosad.
U temi vidim da prolaze i dinarske kartice bez problema. Mozda je do tvoje kartice? Ili do nove vlasnicke strukture eurobanke?
Naravno, ako jos uvek imas problema oko uplate.
@kalin62
Ne i dalje ne radi, od kako azurirali aplikaciju ne radi ukinut mPAY i od tad ne prihvata Mastercartice ,
Visa verovatno ide ali nemam nikoga, dole dopunio i aktiviro tiket videcu za validnost ako ne proradi onda aktiviracu validnost za godinu 15eu
4G kartica radi super , tiket +validnost kartice 45eu , to je oko 450din mesecno
 

Prilozi

  • viber_slika_2021-12-28_00-34-54-359.jpg
    viber_slika_2021-12-28_00-34-54-359.jpg
    55.4 KB · Pregleda: 24
ja sam imao problema da dopunim kada sam na kartici imao 30 e a treba da platim 30e. tek kada sam na kartici imao 35 evra, tek tada je proslo placanje sa 30 evra.
 
Uspeo sam da dopunim, sad je na master mobi banke proslo bez problema, aktivirao mi se dodatak prva klasa koji traje do 1.1.23, ali mi nije jasno piše da kartica traje do 29.1.22!? Može li mala pomoć oko toga?
 
Uspeo sam da dopunim, sad je na master mobi banke proslo bez problema, aktivirao mi se dodatak prva klasa koji traje do 1.1.23, ali mi nije jasno piše da kartica traje do 29.1.22!? Može li mala pomoć oko toga?
Pa validnost kartice , svaki mesec 3 eu ili 15 eu nepovratno za godinu dana

Ja i dalje ne mogu da dopunim Master eurobanka
 
Nazad
Vrh Dno