Šta je novo?

Kućna multimedija Low cost stvari

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

Fostex

Zapažen
Učlanjen(a)
02.05.2023
Poruke
10
Poena
15
Jedna tema da je i drugi koriste. Iskreno me i sramota da pitam ali interesuje me neki bluetooth zvučnik za dvorište kad sedimo napolju. E sad cenovni rang je od 2000-6000 max sad da li ima razlike od tim stvarima. Iskreno ne mora da bude nešto jak jer ne divljamo s muzikom cisto da nije na sugavom telefonu
 
Uzeo ovaj za vikendicu, zvuci pristojno, sve funkcije rade. Ne ocekuj nista epohalno za te pare, neces napraviti zurku, ali na max volume je preglasno za razgovor. Meni je najvise odgovarao stilski pa je zato odabran.


Ovaj uzeo za camac, bolji je od ovog gore, bolji odnos ulozeno/dobijeno (saomi), vodootporan je, jaci i baterija traje duze.
Probaj i neki anker soundcore da vidis, oni bi trebali da imaju najbolji odnos ulozeno dobijeno za taj novac, ali nemam iskustva. Uglavnom, koliko para toliko muzike, ja ne bih isao na kopije jbl-a i slicne stvari na kp. Pre bih uzeo i ove kineze, ali u radnji sa garancijom, pa sta bude...
 
Imam ovaj, skuplji je od tvog budžeta, ali vredi.
 
Ako ti nije bitno da ima bateriju, kupiš bt pojačalo za 5-10e na aliju i zakači neke stare pasivne zvučnike koje verovatno imaš... Ja sam to uradio za vikendicu, i dodao Subwoofer i to sasvim lepo svira.

Inače imam i soundcore i mi zvučnik, oba su ok, soundcore mi se malo više svidja
 
Ja sam uzeo u Lidlu, kad su prodavali, njihov Silvercrest SBL 3 DS za 999 din. Imao sam niska očekivanja, ali me je zvučnik baš prijatno iznenadio. Koristim ga za računar i super sam zadovoljan. Probao sam ga i na terasi, sa mobilnim, i sjajno radi.

Ne verujem da prolazim bolje za 8,5 evra.

EDIT: ima i FM 💪
 
Poslednja izmena:
Meni treba za poklon neki jeftiniji, do 4k, bt zvučnik koji ima FM radio i aux ulaz i micro sdcard slot. Našao sam Anker Soundcore mini, ali mnogo loše kritike ima - da je radio neupotrebljiv i da player sa kartice ne svira čisto. Neki savet, nešto kao ovaj Silvercrest iz Lidla iznad? :)
 
Nazad
Vrh Dno