Šta je novo?

Lokator - GPS ili GPRS za praćenje gamerske konzole

Radi net na 2G, probao sam i ja u telefonu, ali neće u lokatoru. Verovatno mora da bude samo 2G kartica da bi radilo onlline praćenje.
 
USA funkcioniše da drugačijim frekvencijama. Imam još uvek jednu Motorolu odande.
Ali skokni malo na istok pa mi kaži da li možeš da telefoniraš i na 3G.
Nokia 230 je relativno moderan uređaj.
SIM kartice, tj njihovi čipovi su sigurno minimum 3G (danas sve podržavaju 4G), a kako su to operateri rešavali ne znam i nije me interesovalo.
GPRS protokol, informišite se malo. GSM, itd...
A takvi uređaji su ekstremno limitirani. I sam oblik čipa na kartici može da mu bude neodgovarajući. Banalan ali nepremostiv problem.

Pa i u USA funkcioniše na drugom frekvencijama imaju i oni svoj 2G na 850mhz koji je UKINUT.
Na istoku se i te kako koristi 3G. Ako pod istokom podrazumijevamo Litvaniju/Letoniju/
Ovo za Nokia telefon nijesam baš razumio?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
sto se tice nekog ok paketa za te stvari, probajte telenorov paket za Smartic Satic
250din mesecno
 
Jel ima neko preporuku za beki GPS lokator, bratu treba da atavi na čamac?
Bilo bi dobro da bude manji i da traje baterija sto duze.
 
Jel ima neko preporuku za beki GPS lokator, bratu treba da atavi na čamac?
Bilo bi dobro da bude manji i da traje baterija sto duze.
I mene to zanima. Vec duze vreme pratim situaciju sa trekerima, ali nisam naleteo na nesto sto radi, a da nije veliko i 60+e. Narucio sam nekog kineza sa amazona (pritom nije bio ni jeftin za kineza, oko 30e). Lokator je delovao ok, ali je aplikacija bila kineska koja nije bila za upotrebu, tako da ga nikad nisam uspeo ni isprobati. Palo mi je na pamet da kupim neki smartic satic pa da budzim... pritom, oni se valjda kace i na wifi mreze kad su u zatvorenoj prostoriji gde se gps signal gubi.
 
...Lokator je delovao ok, ali je aplikacija bila kineska koja nije bila za upotrebu, tako da ga nikad nisam uspeo ni isprobati...
Pošto i mene zanima ovakav lokator, možeš li molim te opisati šta to tačno nije dobro i upotrebljivo sa tim kineksim tracker-ima?!?
Da li su iole upotrebljivi bar uz SMS poruke?
 
Pošto i mene zanima ovakav lokator, možeš li molim te opisati šta to tačno nije dobro i upotrebljivo sa tim kineksim tracker-ima?!?
Da li su iole upotrebljivi bar uz SMS poruke?
Aplikacija je bila neupotrebljiva. Posle logovanja nije moglo nista da se podesi, da bi nakon reseta i login bio nemoguc. Bez logina nije htelo nista da radi, cak ni resetovanje lozinke SMS-om nije urodilo plodom. Pisalo je da je uspesno, ali zapravo nije.
 
pogledajte da li ima neki LoraWan traker... Ne moze da prenosi velike kolicine podataka (ali to nije ni potrebno), mali su potrosaci i domet je dosta veliki... A Beograd je odlicno pokriven lorawan mrezom... Ja sam se iznenadio...
 
Zanima me da li imate preporuku za neki dobar GPS traker - lokator koji je malecki a može da se ubaci u konzole novije generacije tipa PS4, xbox itd. ?

Da li može da se ubaci neki stari mobilni koji bi se priključio na USB od konzole. U njemu može da se instalira softver za praćenje mobilnog. Samo da se isključi vribracij i zvuk.


Ja mislim da @Skyw@lker nije zlonamaran. Verovatno je imao problem sa krađom. Sa ovim ne bi bila upoznata polcija. Njemu samo treba da ode do mesta, pokupi konzolu i minimalizuje štetu. U šta su se pretvorili ljudi danas, to je za nepoverovati.
 
Mislim da je ovako nesto resenje.. malo ko ce posumnjati na kabal. A moze se koristiti kod uredjaja koji su u garanciji..

1656698357031.png
 
Bilo je na Aliju, vidim sad da je "out of stock".. ali kao i sve.. Ali, ebay, amazon
 
Jel ima neko preporuku za beki GPS lokator, bratu treba da atavi na čamac?
Bilo bi dobro da bude manji i da traje baterija sto duze.
Tk 905...https://www.kupujemprodajem.com/automobili-oprema/alarmni-sistemi/tk905-gps-magnetni-tracker-treker-lokator-tk905/oglas/115042078

Ja imam 915,duplo veci ali baterija traje mesecima u standby rezimu... Proveren kvalitet, sve sto treba je sim kartica sa internetom ili preko sms ali lakse i bolje preko aplikacije i neta...
 
Nazad
Vrh Dno