Šta je novo?

logitech z 5500 i z 2300

santara

Cenjen
Učlanjen(a)
26.02.2013
Poruke
133
Poena
170
Pa da pocnemo :) imam z5500 vec 5 godina i radili su perfektno u 12 m2 ali nije mi djavo dao mira pa sam kupio i mladjeg brata da uparim da rade malo zajedno :) mogu vam reci da se cuje mnogo, mnogo, mnogo BOLESNO :) ali posto sam kupio z2300 polovne jer ih nema u prodaji, interesuje me da li na njima moze da se bas utisa do kraja kao kod z5500 jer ove sto sam ja pazario ne mogu da utisam do kraja, unapred hvala na odgovorima i nadam se da je jos neko probao ovu kombinaciju i ako jeste moze ovde da ostavi svoje utiske :)
 
Sta si hteo da postignes ovim? Kako si ih povezao zajedno?
 
Cisto zadovoljstva radi i za moju dusu :) dobilo se par decibela vise :) a sto se tice spajanja tu sam odradio koaksionim na z 5500 i direktno z 2300
 
Sta bi te rekao kad bi cuo neke ozbiljnije zvucnike :)
 
Za ozbiljne zvucnike ja nemam para!!! z 5500 mi sluzi za filmove a z 2300 sam kupio da imam da ih selim od kurte do murte kada je potrebno :) posto nisu ni kod kurte a ni murte :) trenutno su spojeni sa z5500 :)
 
Imam i ja Z-5500, jos malo pa 10 godina skoro, za filmove su odlicni ali daleko od toga da bolesno zvuce, bar meni :)
 
Moraces da se slozis samnom da zvuce bolesno kada gledas transformers u dts-u :) kroz salu sam rekao da kada su spojeni sa z 2300 bolsesno zvuci zato sto ima jako puno basa :) ali nisam rekao da je zvuk perfektan i da nema boljeg.
 
Nisam gledao transformerse ali sam gledao par naslova u dtsu, lome, jedna od boljih investicija u komp svojevremeno :)
 
E mislim da je vreme da pogledas, pa da se jos jednom podsetis u sta si investirao pare pre 10 god :)
 
HIFI trolovi nestanite iz teme, covek je pitao nesto, a 12 odgovora kasnije niko nije odgovorio na to sta je pitao vec svi pametujete.
 
dobro je :) muziku sada slusam na z 2300 a filmove gledam na z 5500. Posto z 2300 mogu da raskopcam za dva minuta i da ih prebacim gde god zelim to sam i uradio cisto da probam kako ce zvucati u vecoj prostoriji, jer z5500 ne mogu ubusio sam ih u zid i mrzi me da ih skidam, mogu reci samo da je bas lepse zvucao u prostoriji koja ima 22m2 :) nekako prosto osetis da je prostorija ispunjena toplim basom i zvukom, doslo vreme da se menja soba :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno