Šta je novo?

Logitech Chillstream

Snake1989

Slavan
Učlanjen(a)
13.05.2010
Poruke
3,061
Poena
270
Moja oprema  
Mobilni telefon
Xiaomi Mi9
Pametni uređaji
Huawei Watch GT2 Pro
Steam
SnakeT1989
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Ljudi treba mi pomoc/savet. Imam Logitech Chillstream za PC i primetio sam jos pre par nedelja dok sam igrao Alisu da se leva palica cudno ponasa pri skretanju u levo ukoso... krene pa stane, ili radi ali koraca lagano kao da nije do kraja gurnuta palica da pocne da trci... Skinem ja plastiku okvir, skinem palicu i spricnem malo VD sprej misleci da je prasina ili slicno.. I sad tako skinut bez okvira sljaka kao blesav, palica radi super. I ajd da zatvorim kad ono opet palica levo ukoso nece da radi. Prvo pomislih reko mozda nisam dobro vratio plastiku i jedno 10-15 puta je bilo otvaranje/zatvaranje dzojpeda i isto. Na kraju sam igrao tako bez okvira i ajd jedan dan da vratim plastiku da vidim sta ce biti kad ono radi ali ne zadugo jer posle par sati se opet analog ulenjio i nece levo ukoso da radi. Stvarno vise nznm sta da radim, ako ne poludim i uzmem i isecem okvir oko palice da ima lufta jer kao sto sam rekao, bez okvira radi super. Ako moze neki savet sta raditi kad analog crkne pa mozda i upali.:wave:
 
Sredio sam dzojped tako sto sam malko isturpijao i prosirio plastiku gde je palica. Radi savrseno sad.:)
 
Nazad
Vrh Dno