Šta je novo?

Limited Opera Mini™ 3.0 Beta

dusans

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2004
Poruke
260
Poena
319
This is your chance to make Opera Mini even better and try out brand new features. During a limited time, on a first-come-first-served basis, we offer you the chance of trying out a preview of Opera Mini 3.0.
Highlights of Opera Mini 3.0 Beta
Secure browsing (advanced version)
Feed (RSS) preview and aggregation
Photo upload
Content folding: automatic folding of long lists of links
Download

To download Opera Mini 3.0 Beta, enter beta.mini.opera.com in the WAP browser on your phone.
 
Nije li previše slična sa prethodnom verzijom da bi joj pristajalo 3.0 uopšte? Možda potcenjujem security napredak... Šteta što small fonts ne podržava central european. :)
 
RealNS, da pogađam, S40 NOKIA, rev4? :)))
Ma jooook K700 ;) Proslo je kasnije, ali eto iz prve nije. Dao sam svoj skromni doprinos na photo upload test page-u, mada me (znam, jos uvek je Beta), bar po ovome sto su izneli kao novosti, nista ne privlaci da predjem na verziju 3.
 
Hmm na D600E radi lepo...mada ne vidim velike razlike u odnosu na 2ojku...ali lepo što nastavlja da se razvija...
 
A što ovaj final neće da radi tj ne može da se poveže na internet?? Doduše u međuvremenu sam prešao na 065.. :( :( Jel ima neko dodatno podešavanje?
(podesio sam GPRS i MMS i oni rade bez problema ,,,)
 
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/beta/

Skinuo, ali prvo testiranje konekcije nije proslo (Failed to connect). Igracemo se kasnije.

Kod mene je samo jedna verzija radila ok, prva, da znam da je mogu naci instalirao bih je.
Ove ostale se jako slabo konektuju, bas Failed to connect..... Od deset pokusaja dva se konektuje.
E ubija kada treba nesto na brzinu da se vidi.....
Takodje k700, 065.....
Brooka.

i ne znam na koji nacin to da resim, sve kontam da je nesto do telefona, a da ga nosim na fles zbog browsera nema sanse...
 
Ja sam koristio operu na e1000 i sve radi odlicno.cak je i burazeru sljakala na k700i bez greske.
 
Nazad
Vrh Dno