Šta je novo?

LG WebOS 3.5 browser

  • Začetnik teme Začetnik teme spaxon
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

spaxon

Čuven
Učlanjen(a)
18.04.2003
Poruke
2,171
Poena
680
Da li postoji neka fora da se instalira neki drugi web browser ili da se update-uje vec postojeci na noviju verziju jer je ocigledno ovaj outdated. Ne mogu da pristupim mnogim sajtovima za web streaming i slicne sajtove.. Postavio bih pitanje sta vam je jos zanimljivo od aplikacija koje koristite na doticnom OS-u? Da li mogu da se nadju aplikacije koje mogu rucno da se ubace preko usb-a ili sl.?

Sent from my Redmi Note 4x
 
Nema drugog browsera
 
Totalni fijasko od sistema.
Ja koristim npr. Ssiptv i smart iptv za m3u playliste i ova prva mi radi bolje, druga ne cita rptm ni ts strimove (dzabe bacih 5 dolara nisam na vreme video). Nesto bas i nema mnogo aplikacija za web os. Ima interesantna ott kopernikus i bas lepo radi ali je potrebno imati nalog.
 
Nazad
Vrh Dno