Šta je novo?

LG G7 One

Dobro je da jos jedan proizvodjac postaje deo Android One programa. Nadam se da ce se ponuda A. One telefona sve vise siriti.
Lose za mene je to sto nema SD710 ili 845 umesto 835. Treba mi dobar tel. sa SoC koji podrzava dual 4g. :d
 
Zanimljivo, videh danas.
Ali upropastiće ga cenom 100%, ima da bude fazon 450-500e cenim, što je previše, i niko ga neće ni pogledati pored Xiaomi-a raznih.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Pa iskreno, zašto Dual 4G? :d
Više želim 835, sa 845 dobijaš bolju grafiku i modem dok je 835 malo ekonomičniji. [emoji14]

Cene i ja verujem da će biti skupe ali LG je to. V20 je 6 meseci pao jedno 50% cene ako ne i više. Svakom modelu cena brzo opada. Samo se nadam da neće ništa zajebati i da zamenim V20 za ovo čudo. Mislim, V20 mi je odličan telefon ali ima te neke mane koje me nerviraju.

Ali zašto notch??? :d

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
^Zbog boravka/rada u inostranstvu mi treba dual 4g. ;) Tamo nema na svakom cosku 3g signal, a kod klasicnih 4g telefona jedna kartica radi na 4g, a druga na 3g...
 
Čekam da vidim cenu.. pošto se radi o lg sve je moguće

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 
koliko vidim , jedina stvar pored DAC-a , wide kamera po kojoj je LG "poseban" nije na ovom modelu............ ne mogu stvarno da razumem ...............
 
.
LG G7 One Impressions from IFA 2018 [Android One] (by Android Central)
.
 
Nazad
Vrh Dno