Šta je novo?

LG 55UN70003LA - Slupan Displej

MasterChief2

Cenjen
Učlanjen(a)
01.03.2015
Poruke
860
Poena
115
Ovaj TV sam dobio moglo bi se reci malterne dzabe. Naime, cale radi sa ves masinama i svako malo nakupi se gomila neispravnih motora, limova od masina itd. Ovaj put je bilo bas mnogo i cigo je u kombiju imao ovaj TV za koji smo trampili svo gvozdje. Televizor je ispravan, ali je slupan displej, tacno se i vidi gde je udaren sa strane odakle se sve rasirilo. S obzirom da me TV nije izasao nista, spreman sam da platim i malo vise od redovne cene za popravku, ako se naravno isplati. Moje pitanje je koliko ovaj TV vredi ispravan, i koja bi bila maks cena preko koje ne bi trebao ici za popravku? Takodje, gde nositi TV na servis? Iz Novog Sada sam.
 
Ne znam za cenu popravke i da li se isplati, ali jedan od ovlascenih LG servisa je i Pin computers, tamo nosimo LG na reklamacije.
 
Znam da je Orbit nekada bio ovlasceni serviser, mada tata ne nabavlja delove vec duze vremena od njih, ne znam je li se sta menjalo. Poslao sam poruku Pinu i jos jedno serviseru sa KP-a. Pa javljam kada odgovore.
 
Mislim da ste loše trgovali. :/

Proveri ipak pozivanjem servisa , spremi tačnu oznaku modela i moli boga da nije mator model.

Na papir pa računaj dal ti se isplati.
Ili ga rasturi pa u delove prodaj.
 
Ma max vrednost tog gvodzja je 3000-4000 ako i toliko. 3-4 motora i lima, ovo ostalo je bilo i plastike i svega. A i sve te masine su dobijene dzabe, svakako su bile namenjene da se skine sto valja, a ostalo baci.

Kaze PIN 320e + PDV + 4300 ruke. Ocekivao sam manje.
 
Kupi isti takav sa ispravnim displejom i ne ispravnom elektronikom pa sklopi jedan valjani.
 
Treba naci takav. Verovatno cu izvaditi lampe, plocu a ovo ostalo sve u smece. Pa mozda nekada naleti neki slican LG sa neispravnom plocom ili lampama..
 
Treba naci takav. Verovatno cu izvaditi lampe, plocu a ovo ostalo sve u smece. Pa mozda nekada naleti neki slican LG sa neispravnom plocom ili lampama..
Uvek je panel naskuplji deo TV-a kod modernih televizora.Prodas u delovima pa sta uzmes,i da nadje sa zeznutom elektronikom taj je daleko skuplji od onog sa slupanim panelom.
 
Nazad
Vrh Dno