Šta je novo?

Level 3

  • Začetnik teme Začetnik teme razer
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

razer

Slavan
Učlanjen(a)
24.05.2007
Poruke
33
Poena
309
Posto ne znam gde spada moje pitanje, stavicu ga ovde.

Da li neko ima iskustva sa Level3 kursevima?

Hteo bih da upisem par njihovih kurseva, a ne znam bas nista o njima.
Sugestije drugih "skola" su dobro dosle. Zanimaju me web i graficki kursevi. Malo napredniji. Imam predznanje, sad bi da se unapredim.
 
Kursevi su im ok. Neki od mojih poznanika su isli tamo i imaju pozitivna iskustva sa njima. Predavac, kazu, je cool lik i ume dobro da predaje. Ako je verovati njima, skola je za preporuku 🙂
 
Nazad
Vrh Dno