razer
Slavan
- Učlanjen(a)
- 24.05.2007
- Poruke
- 33
- Poena
- 309
Posto ne znam gde spada moje pitanje, stavicu ga ovde.
Da li neko ima iskustva sa Level3 kursevima?
Hteo bih da upisem par njihovih kurseva, a ne znam bas nista o njima.
Sugestije drugih "skola" su dobro dosle. Zanimaju me web i graficki kursevi. Malo napredniji. Imam predznanje, sad bi da se unapredim.
Da li neko ima iskustva sa Level3 kursevima?
Hteo bih da upisem par njihovih kurseva, a ne znam bas nista o njima.
Sugestije drugih "skola" su dobro dosle. Zanimaju me web i graficki kursevi. Malo napredniji. Imam predznanje, sad bi da se unapredim.