Šta je novo?

Leopard 10.5.8 radi samo u safe modu???

ateq

Cenjen
Učlanjen(a)
11.05.2009
Poruke
128
Poena
169
E ovako...u pitanju je Power Book 12" 1500 Mhz.
Juce sam installirao Leoparda i od jednom nece da radi. Kad ukljucim boot screen je ok pa kad bi trebalo da se probudi pojavi se plavi ekran i strelica i smrzne. Kad ga ukljucim u safe modu sve je u redu. Dali se neko mozda sreo sa necim slicnim?
Hvala unapred
 
Jel si radio apdejt ili čistu instalaciju?
Ako je ovo drugo, mislim da imaš problema sa hardverom.
 
apdejtovan...moguce da je to problem? I koji apdejt je u pitanju? Verzija ili sigurnostna? A ja mislio da sam stavio neki program da mu se ne svidja!
 
Misli da li je OS upgrade-ovan sa Tiger-a (i tom prilikom na Leopard prenesen user account, programi...) ili je formatiran disk pa urađena čista instalacija. (inače ne razumem se u problematiku :))
 
Poslednja izmena:
Aaaaaa...kontam,nije sa Tigra nego sam kompletno formatirao hard i napravio 2 particije. Sa neta sam skinuo Leoparda koji je dmg file i instalirao sa jedne particije u na drugi.
Inace je neki ***** rastavljao masinu pre nego sto sam ja kupio. Cak ni baterju nije znao kako se vadi! Pazi kad je frajer sa necim nasilnicki probao da izvadi i skroz iskrivio cosak!!! Kad sam skinuo tastaturu imao sam sta da vidim...iskrivio i plocu ispod tastature i gomilu sarafa fali! Neverovatno!
Hocu da kazem da se nadam da nije hardverska greska ali uopste nije sigurno.
Zato me i interesuje dali je mozda zbog instalacije ili je masina ******!
Nov sam jos u ovome al sam odusevljen Macovima! Ne odustajem! :)
Hvala na odgovorima u svakom slucaju!
Ako neko ipak ima odgovor bicu zahvalan,a ja ako budem siguran sta je javicu da se zna,posto sam citao u raznim forumima da se to desava i za sada nije bilo adekvatnog odgovora!
 
Nazad
Vrh Dno