Šta je novo?

LEAPS, BOUNDS, AND BACKFLIPS

kUdtiHaEX

Super ridža
Administrator
Učlanjen(a)
18.07.2001
Poruke
18,056
Poena
1,365
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel® Core™ i5-9500F, NZXT Kraken Z63
GPU
Asus GTX 2070 Super
Storage
Samsung 980 Pro NVMe 1 TB
Kućište
NZXT H210i
Monitor
LG C2 42"
Miš & tastatura
Logitech G502, Keychron K8, Nuphy Air75, Ducky TKL One 2
Ostale periferije
Glupi HP štampač
Laptop
Apple Macbook Pro 14" M1
Tablet
Apple iPad Pro 11"
Mobilni telefon
Apple iPhone 13 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch Ultra
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Video sam danas. Oduševljen sam. Nešto što je pre deceniju bio jedan spori puž sa malim mogućnostima danas je skoro pa nindža.

Samo da im nađu što pre primenu i krenu da rade poslove koji ljudima ugrožavaju zdravlje
 
Video sam danas. Oduševljen sam. Nešto što je pre deceniju bio jedan spori puž sa malim mogućnostima danas je skoro pa nindža.

Samo da im nađu što pre primenu i krenu da rade poslove koji ljudima ugrožavaju zdravlje
Некако ценим да ће пре бити супротно, али надајмо се ,-)
Такође се слажем да изгледа нестварно, подсећа ме када смо гледали почетке 3д графике, па део из оног филма са Шварценегером који је као ЦГИ из будућности да завара публику и сви мислили ма нема шансе, а оно данас...
Наравно тиме ће бити и мање посла за многе раднике као и више загађења од прављења робота, али не може се имати све... надајмо се да будућност доноси боље.
(Бар се више нећу нервирати да слушам како неко здрав и прав нема да једе, а притом неће да бере малине за 3.000 дневно плус малине плус храна.
Пре него ме неко пљуне за ово, ја сам вас ем чувао ем добровољно покосио скоро целу Батајницу за време војног рока тако да одбиЈте :whistle:)
 
Ovaj desno se upiskio od srece, kad je odradio task, popustila dizna :LOL:
 
Video sam danas. Oduševljen sam. Nešto što je pre deceniju bio jedan spori puž sa malim mogućnostima danas je skoro pa nindža.

Samo da im nađu što pre primenu i krenu da rade poslove koji ljudima ugrožavaju zdravlje
Nešto mi se javlja da će pre da ih bace na bojno polje, nego što će da ih uposle da rade nešto korisno.
 
Vec se koriste za korisne stvari, prvi uspesna prica je istrazivanje, mapiranje i merenja stanja vazduha u starim rudnicima, zarad sprecavanja gubljenja rudarskih zivota
 
Ovo je fenomenalno, samo nemojte molim vas sad 50 komentara o vojnicima terminatorima itd. Verujem da ima mnogo boljih primena, i da generalno sama tehnologija moze da se primeni i na druge stvari.
 
^... Ali budimo realni, 85% naučnih fondova i 80% naičnika radi u projektima koji su na direktan ili "indirektan" način vezani za vojne programe, tako da razuman čovek mora sebi da postavi neka pitanja...
 
Nazad
Vrh Dno