Šta je novo?

Leadtek tuner i novi driveri??

Majstor

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2001
Poruke
951
Poena
620
skinuo sam novi update drivera i Winfast pvr. Kada pokusam da ih instaliram preko starih prijavljuje mi da su postojeci driveri bolji od novih i mogu samo back. Sistem je inace Win98 a na sajtu pise da su to driveri za win98,XP .... sve zajedno.
Inace potrebni su da bi proradio teletext u Winfast pvr. u cemu je stos?
Da li je mozda neko imao problema sa stabilnoscu sistema zajedno sa kartom koja je vivo (konkretno msi fx5600). Kako da osposobim da imam istovremeno tv tuner i po potrebi da koristim video ulaz za graficke (da li je uopste moguce)?
 
Instalirao sam te drajvere i rade odlicno, naravno radi i teletext.
Instaliraj ih preko onoga update drivers, pa idi obavezno na have disk... i onda izaberi dir gde si otpakovao te drajvere sa teletextom i to je to. To uradi jos 3 puta i gotova je instalacija drajvera (ako ti kaze da jedan drajver nije WHQL, nema veze, nastavi samo), zatim samo instaliraj i pvr i to je to. Kod mene sve radi, stabilno.
 
Nazad
Vrh Dno