djurdjija Slavan Učlanjen(a) 23.06.2005 Poruke 138 Poena 319 05.09.2005 #1 Gde ima da se kupi ova kartica sa cipom A-1 ili A-2 koja se bez problema otkljucava?
tarzan1321 Čuven Učlanjen(a) 12.06.2004 Poruke 326 Poena 619 05.09.2005 #2 I mene interesuje ovakva graficka u AGP verziji.
Z Zike Čuven Učlanjen(a) 18.11.2002 Poruke 7 Poena 601 05.09.2005 #4 Mislim da mozes samo polovnu takvu da nadjes obzirom da je Leadtek prestao da ih proizvodi.
OP OP djurdjija Slavan Učlanjen(a) 23.06.2005 Poruke 138 Poena 319 05.09.2005 #5 Pa zar sam bas toliki baksuz da ih vise ne proizvode