Šta je novo?

Laptop u kolima?

dok

Slavan
Učlanjen(a)
29.11.2005
Poruke
855
Poena
319
Mozda je tema za neki auto forum a mozda je i bilo reci o tome,ali interesuje me da li postoji neki uredjaj na koji moze da se prikljuci laptop u kolima i da baterija duze traje ili tako nesto da npr. deca gledaju film ili igraju igrice dok ja vozim?
 
Mislim da ti je samo potreban nekakav power adapter, s jedne strane ga utakneš u laptop s druge strane u mesto za upaljač.
U cenovniku Imtela sam naleteo na ovako nešto
Kod:
Notebook power adapter Trust PW-1200p, car/plane for travel, max. 120W, DC-out: 15/16/18/19/20/22/24V (5A), DC-in: 12V, adapters,	2,650	33.6
 
Poslednja izmena:
BAs tako, ovo sto ti je rekao Adam je resenje. Ja koristim tako nesto u kolima i radi super...
 
Jel smeta ako se koristi u kolima u toku voznje (ako drugi vozi) ili recimo dok je ukljucen da se nosi recimo iz jedne u drugu sobu? Neko rece da jedino moze da crkne hard.
 
Kako ima soba u tvojim kolima, ja nisam imao problema sa mojim adapterom ni sa vozacom osim ako gleda film + vozi(nije dobra ideja), trebalo bi da bude OK.
 
Poslednja izmena:
Jel smeta ako se koristi u kolima u toku voznje (ako drugi vozi) ili recimo dok je ukljucen da se nosi recimo iz jedne u drugu sobu? Neko rece da jedino moze da crkne hard.
Mnogi baš to navode kao jednu od prednosti SSDa nad HDDom, al' čini mi se, i nešto po iskustvu s jednim laptopom, da nisu HDDovi baš toliki osetljivi, mislim nećeš biti suvozač na reliju i nećeš ga bacati iz sobe u sobu :D
 
Ja sam bar ovde u NS video na spensu u jednom battery shop-u da imas punjace za laptopove razlicitih snaga i voltaza pa odaberes koji ti odgovara, a sto se tice drugog ja sam eto skoro putovao u gledao film jedno 3 sata i nisam nista primetio iako je bilo malo truckavo.
 
@SoneMasina: jel mi mozes objasniti odprilike gde je taj battery shop??? ja bas trazim to cudo za kola i nikako da nabasam na njega.....
 
Kad udjes u spens sa strane machiatto-a, pa na jedno 50m sa desne strane... Mislim da imaju par laptopa u izlogu a ostalo su baterije i mobilni telefoni, nisam trenutno u ns-u pa ne mogu tacno da ti kazem kako se zove radnja.
 
Evo ja juce pazario TRUST pw-1200p. Dolazi sa 10 adaptera i podesava se na voltage od 15-22 V. Probao sam ga samo u kolima i shljaka sa Acerom 5920g. Cena u Imtelu 2650 din.
 
@SoneMasina: Hvala! nije bitno kako se tacno zove radnja, navcicu vec (samo da ne kopam po celom spensu). videcu sutra da skoknem na spens.... jos jedare, 'fala :wave:
 
Ima ih i u Mileniumu na severnoj tribini stadiona Vojvodine, Triax power je proizvodjac.
 
Nazad
Vrh Dno