Šta je novo?

Laptop neće da prepozna USB slusalice

vp949

Poštovan
Učlanjen(a)
04.06.2018
Poruke
98
Poena
60
Pozdrav. Imam Acer Aspire 5 A515 44. Danas sam uzeo dobre Jabra evolve 65 slušalice za rad preko interneta. Uz slušalice nisam dobio njihov kabl, ali sam cenovno odlicno prošao.
Elem, preko bluetooth-a sam lako povezao i rade odlicno. Probao sam takodje preko običnog kabla koji sam imao kod kuće, ali laptop ne prepoznaje da sam bilo šta uključio preko USB-a. Ulazi na laptopu rade, sve ostalo odlicno funkcionise. Video sam da su ljudi imali sličan problem sa različitim uređajima sa USB-om (slušalice, tastature itd.), i probao mnoge načine kojima su resavali problem, ali ni jedan nije rešio moj.

Da li neko sa foruma ima neki predlog, kojim je rešio sličnu situaciju? Hvala
 
Jel puni slušalice kad su povezane? Treba da svetli crvena ili zelena lampica? Probaj drugi kabl za početak.
Prekidač treba da bude u neutralnom položaju, ne isključen. Verovatno ti je tako čim radi bluetooth.
Sad sam proverio kod mene rade regularno i sa njihovim narandžastim, i sa nekim kućnim kablom koji imamo.
 
Jel puni slušalice kad su povezane? Treba da svetli crvena ili zelena lampica? Probaj drugi kabl za početak.
Prekidač treba da bude u neutralnom položaju, ne isključen. Verovatno ti je tako čim radi bluetooth.
Sad sam proverio kod mene rade regularno i sa njihovim narandžastim, i sa nekim kućnim kablom koji imamo.
Pune se slušalice. Probao sam i u neutralnom položaju, nisam uspeo. Nastavicu da pokušavam, hvala na savetu
 
Nazad
Vrh Dno