Šta je novo?

Laptop Laptop iz Amerike do $600

Koji laptop kupiti?

dach

Slavan
Učlanjen(a)
19.01.2008
Poruke
31
Poena
305
Pozdrav svima.
Iskrsla je prilika da nam stigne laptop iz Amerike. Gledao sam Best Buy i Newegg. Jel zna jos neko neku drugu radnju? Gledamo prvenstveno HP i DELL.
Takodje, ovi U procesori imaju bas nizak base clock. Gledao sam i5 1235U i tako nesto... Kakvi su ovi G procesori? Vidim da imaju visi osnovni radni takt, mozda su oni bolje resenje? Inace gledamo tu negde oko 600$...
 
Pozdrav svima.
Iskrsla je prilika da nam stigne laptop iz Amerike. Gledao sam Best Buy i Newegg. Jel zna jos neko neku drugu radnju? Gledamo prvenstveno HP i DELL.
Takodje, ovi U procesori imaju bas nizak base clock. Gledao sam i5 1235U i tako nesto... Kakvi su ovi G procesori? Vidim da imaju visi osnovni radni takt, mozda su oni bolje resenje? Inace gledamo tu negde oko 600$...
Ja sam danas na BB narucio ovaj:


Na ovu ceni ide jos neka lokalna taksa, par % u zavisnosti od drzave.

Akcija je, ako sam dobro video jos sutra. Laptop je odlican, ima ga moj sin tako da je za mene proveren i odlican za ove pare.
.
Cena je malo jaca od one koju si zeleo ali je zbog akcije laptop 3x jeftiniji nego kod nas. (sin je nedavno svoj u UK platio preko 900 funti)
 
VPN bi pomogao ali Costco je kao Wallmart.
 
Za te novce koliko ćeš dati kad dodaš porez na 600$ i počastiš tog što ti donese, nema bolje kupovine od ovih HP elitebook 840 g10 što idu kod nas po KP za nešto iznad 600e!
 
Dodacu ja nista i nikom, ladno mi malopre Best buy vratio pare, kazu nema na stanju ... a na sajtu i dalje stoji ponuda na onom linku koji sam gore okacio :D

Posle se neko zali na Ananas, ovi gori od njih.
 
Nazad
Vrh Dno