Šta je novo?

Lag kod igrica

GetLucky

Poštovan
Učlanjen(a)
09.11.2014
Poruke
10
Poena
54
Imam solidan lap top (procesor Intel PentiumB960 2,20 Ghz, ram 4GB, graficka NvidiaGeForce610m) i do sada sam mogao normalno da igram igrice. Prije neki dan skinem Nba 2k15 sa kickassa i krenem da igram i sve je normalno bilo (medium podesavanja).Zadnji put sam ga igrao prekljuce i sve je isto bilo u redu. Juce kupim origin key za fifu 15 preko g2a i stavim sinoc igricu da se skida. Jutros krecem da igram igricu kad ono sjecka li sjecka. Probam poslije toga Nba 2k15 (koji mi je do prije 2 dana normalno radio) i on isto poceo nenormalno da laguje. U cemu bi mogao biti problem ?
 
Temperature ?
 
jel ti nije stavljeno na power saving? stavi na high performance pa probaj
 
Uvjek stavim na Gaming Mode Power Plan kad igram igrice. Instalirao sam nove drajvere sad nba 2k15 normalno radi, ali fifa 15 i daljek koci.
 
Verovatno je zahtevnija graficki, meni je cudno kako ti i ostale igre rade bez kocenja na gt610
 
Sve igrice su mi dosad radile bez ikakvih problema.I nba 2k15 radi normalno (medium podesavanja), a koliko sam vidio slicnih je zatjeva kao fifa. Zato mi nije jasno zasto ona koci, sta bih mogao da uradim ?
 
Uopste nisu slicnih zahteva, za fifu treba minimum gtx650,dok za nba 8600gt,koja je jako matora i slaba za danasnje standarde.
Isti slucaj i za procesor, za fifu pise da treba core2quad, dok za nba moze matori athlon x2
 
Probaj da igras sa ukljucenim napajanjem, i kod mene je namesteno da radi na neintegrisanu grafiku ali dok ne ubodem napajanje ima mali fps i secka.
 
Slabo je to

Ma čoveče, taj laptop je izuzetno slab. Seckaće ti sve više i na kraju ćeš igrati samo kartice.
:cool:
 
Sve sto je naveo je tacno i nema veze sa zahtevnosti.
Isti procesor i 3gb rama, 315m teralo Far Cry 3 medium, a sada se gta san andreas vuce..
Posto mi lap nije bitan za igre nisam se potresao, ali da je cudno...
 
Slab cpu, slab gpu, stoji da ti je rez u kojoj igras mala sa low podesavanjima, ali nema snage da se to potera, cinjenica.

E sad ako te ne mrzi, obzirom da uz torent povuces jos neku bolestinu, reinstaliraj sistem, instaliraj samo fifu pa onda javi ima li pomaka.
 
Al odgovarate na matoru temu, lik se ne pojavljuje mesec dana xD
 
Nema veze, ostace za nekog drugog ko ima slicne probleme.
Izmedju ostalog tome i sluzi pretraga.
 
Ostace da gledaju i da se cude! :d
Problem nije resen...
 
Kako za koga, ko razume shvatice.

I ja bi hteo da igram WOW na T43 pa nece, vise puta je receno gore da je masina slaba.

Aj da ne trolamo bezveze ako nije greda.
 
Nazad
Vrh Dno