Šta je novo?

Kupujem Pandora Box ili jeftiniji kabinet

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,890
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Naslov kaže. Ako neko ima Pandora Box - mogu i starije verzije - bitne su mi igre tipa Final Fight, Cadilacs And Dinosaurus, ili neki povoljniji kabinet (do 300eu). Može i neki sl. proizvod koji bi omogućio igranje starih naslova po principu plug n play.

Molim moderatore da ne brišu post, jer je specifičan predmet koji mi treba, a ne verujem da bi iko odavde video isti u Oglasima.
 
@blue

Ja trenutno imam u ponudi jedan kabinet koji je prazan doduše, nema ni monitor niti bilo šta unutra....cenim ga okruglo 300€ (lokacija: BG), bio je MAME kabinet nekada. Potrebno malo ulaganja i sredjivanja.

4.jpg

Sa druge strane imaš na AliExpress-u da kupiš nove Pandora Box sisteme, mislim da je DX model trenutno aktuelan, sve u svemu gledaj da prodavac bude njihov official store jer drugi znaju da poturaju svašta

Pandora Box DX
 
Sorry, nisam baš vičan povezivanju i sl. Bolje da kupim već spreman kabinet. Dodatno, problem slanja sa Alija je velika poštarina za modele poput
ispadne skuplja poštarina negoi sam uređaj.

Za sada sma poručio
Pa videću kako to šljaka
 
Ma, rekoh nesto za probu. Bitno mi je par igara, 2d, tipa Final Fight, Punisher i sl. Ako prođe kod klinaca to, nameravam za igraonicu da uzmem jedan arkadni kabinet u Red Zone. Nov 600eu. Ima i na KP polovan.

Ali bolje da uzmem nov za 100eu više, jer daju i garanciju.

Šta mi preporučujete od ovih ultra jeftinih emulatora. Našao sam ove na YT/Aliju:

ili


Da li da uzmem neki od ovih donjih sistema. A onaj stick mi već stiže. U svakom slučaju, lako ću an KP da prodam bilo koji od njih.

Može neka preporuka i od Vas.
 
Poslednja izmena:
Pa de poruči to smeće legendo :D To si imao i kod nas da kupiš bez da se cimaš. Pandora je oko 7800 din sa sve poštarinom. Uzmeš i sam joj nakačiš džojeve koje hoćeš
Daj neki link za Pandoru. Inače mi stick stigao i uopšte nije tako loše. Par meni bitnih igara rade top.
 
Ovo iz linka može da radi kao običan box, bez ugradnje u kabinet? Sa USB joypadima?
 
Da li ta pandora dolazi sa igrama ili ne?
 
Hvala na linku. Najverovatnije ću naručiti po novoj godini. Za sada klinac i ja imamo ovaj stick. Danas smo kod mene u igraonici obrnuli Caddilacs an Dinosaurus. Sutra ćemo Final Fight. Inače, ko god je od starijih naišao, bio je oduševljen onim što igramo. Kod ovog sticka me jedino brinu kontroleri, za koje mislim da neće dugo izgurati. A ne znam koji drugi mogu da idu umesto njih.
 
Posle 4 dana gejminga na ovom stiku - zaključak. Malo je starih igara koje su mi još uvek zanimljive. Od 10200 (neke duplirane) mogu da izdvojim stotinak. Bitno da je tu moja zlatna trojka - Final Fight/Cadillacs and Dinosaurs/Punisher. Dodatno Metal Slug serijal. Možda što sam stariji, možda što je grafika na velikom TV-u je previše pikselizivana. Probao sam na 43 inča. Danas ću probati na 24 inča. Ne mogu više da igram Mortal Kombat 1-3 kad na PS3/PS4 imam MK9, MKXL i MK11, koje su sve redom xtra igrive. SF2 pored SF5 je isto smešno. Slično važi i za Tekken i sl. serijale. Jednostavno ih poregazilo vreme. Igre koje sam ja naveo nemaju svoje pandane u današnjim igrama, pa ih možda zbog toga još uvek gotivim.
 
Nije ništa pikselizovano već koristiš loše stvari za igranje + zna se kako se pravi kvalitetan retro gaming setup. To što te ne rade neke igre je ok ali reći da je Street Fighter II pregazilo vreme je blasfemija u najmanju ruku jer se radi o kultnoj i jednoj od najpopularnijih igara ikada. To kao da si rekao da je Super Maria pregazilo vreme, nidje veze krastavac.
Igre koje si naveo imaju i te kako moderne pandane...Streets Of Rage 4, TMNT: Shredder's Revenge, Fight'N'Rage, Final Vendetta, The Takeover, He-Man: The Beat 'Em Up, River City Girls, Mother Russia Bleeds, The Legend Of Tianding....koliko voliš
 
Posle 4 dana gejminga na ovom stiku - zaključak. Malo je starih igara koje su mi još uvek zanimljive. Od 10200 (neke duplirane) mogu da izdvojim stotinak. Bitno da je tu moja zlatna trojka - Final Fight/Cadillacs and Dinosaurs/Punisher. Dodatno Metal Slug serijal. Možda što sam stariji, možda što je grafika na velikom TV-u je previše pikselizivana. Probao sam na 43 inča. Danas ću probati na 24 inča. Ne mogu više da igram Mortal Kombat 1-3 kad na PS3/PS4 imam MK9, MKXL i MK11, koje su sve redom xtra igrive. SF2 pored SF5 je isto smešno. Slično važi i za Tekken i sl. serijale. Jednostavno ih poregazilo vreme. Igre koje sam ja naveo nemaju svoje pandane u današnjim igrama, pa ih možda zbog toga još uvek gotivim.

Ja bih pre rekao, da je nas pregazilo vreme i da neke igre jednostavno više "ne drže", kao nekad. ;)
Imam isti osećaj kad su u pitanju borilačke igre, jednostavno sam izgubio volju, a nekad sam ljuštio Tekken i Soulcalibur samo tako.
Takođe sam razmišljao ovih dana, kako da napravim neki casual gaming setup, koji će mi uvek biti pri ruci i onda sam shvatio da mi ne treba čak ni retropie, već sam instalirao Retroarch i određeni broj emulatora na ovaj sbb-ov tv box, šljaka sasvim lepo sa bt joypadom, radi čak i Amiga, kao i dosta drugih računara i konzola, a arkadnih emulatora ima gomila.
Ranije sam za ove potrebe držao raspberry pi i retropie, sad mi je ovo još laganija varijanta.
Za neke emulatore treba truda da se izvuče maksimum iz ovog hardvera, ima ponekih igara koje rade sporo jer su previše zahtevne, ali evo upravo sam igrao Metal Slug antologiju za psp, radi kao zmaj na ppsspp emulatoru... a tek MotorStorm, igriviji mi je nego na ps3.
 
Nazad
Vrh Dno