Šta je novo?

Hardver Kupovina eksterni DVD-RW

Procesori, matične ploče, memorije, hlađenje, grafičke kartice i ostale PC komponente
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

limontus

Cenjen
Učlanjen(a)
05.05.2018
Poruke
727
Poena
115
Da pitam koji je bolji čitač za rezanje diskova?
ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD-RW M-DISC
LG External Slim Portable DVD Writer (Black) - GP57EB40
Ili neki treći preporučite da je dobar
 
Ne znam koji je bolji, samo vidim da su oba vrlo skupa. Mozda mozes dosta jeftinije da prodjes ako imas DVD drajv iz nekog laptopa i samo dokupis kablic "USB To 7+6 13Pin" ili tako nesto. Uglavnom kabl za povezivanje DVD-a preko USB.
 
Stoji mi tu pri ruci od kada sam zameni hdd sa ssd.
Neka sitna lova bio kabl preko kupujem prodajem. DVD ostao iz laptopa. Nisam baš siguran koliko je pouzdano za rezanje, tj. nisam baš probao. Narezao ukupno jedan, učitao možda dva zadnje dve godine.
Ostavio ako ikada zatreba.
dvd.jpg
 
Stoji mi tu pri ruci od kada sam zameni hdd sa ssd.
Neka sitna lova bio kabl preko kupujem prodajem. DVD ostao iz laptopa. Nisam baš siguran koliko je pouzdano za rezanje, tj. nisam baš probao. Narezao ukupno jedan, učitao možda dva zadnje dve godine.
Ostavio ako ikada zatreba.
Imam i ja jedan čitač LG nov nikad korišćen, nešto sam bio odavno kupovao i dobio ga na poklonu u radnji, e sad kad kupim kabli probaću ga
Nisam ni znao da postoje ti kablovi

Hvala vam puno što ste me uputili u nešto što nisam ni znao da postoji
 
Kupio sam ovaj adapter i radi lepo hvala na pomoći
Sada mi treba neki dobar program za rezanje diskova iso fajlova, koristio sam pre FreeISOBurner ali sada taj program FreeISOBurner vidi mi samo 16x brzinu ne vidi 4x,6x,8x
Ima nešto da preporucite?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno