Kuciste za dve ploce

Dusan K

Super Audio CD
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2002
Poena
38
Potrebno mi je kuciste u koje mogu da spakujem dva nezavisna racunara, idealno da obe ploce mogu da budu mATX. Da li se neko "igrao" sa slicnim kombinacijama, da li je ovako nesto uopste moguce pronaci kod nas?

Arthur Morgan

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
07.10.2007
Poena
63
Pa, broj ljudi koji imaju dva sistema u jednom kućištu u Srbiji mislim da može da se izbroji na prste jedne ruke, ako ih uopšte i ima, tako da ćeš teško naći nekoga sa iskustvom u vezi toga. A kao što vidiš na ovom spisku ovakva kućišta je nemoguće naći kod nas. JEDINO što može da se uzme je Corsair Obsidian 1000D ali za te pare možeš da uzmeš dva vrhunska ITX kućišta i da ti ostane prostora pride.

DBraveZ

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
30.04.2010
Poena
83
Ja imam Phanteks P600S ali nije mi palo na pamet da stavim 2 ploce unutra (jos uvek 😂 )

laca12

3.5" Floppy
Učlanjen(a)
31.03.2006
Poena
28
Sa kojim od ovih imas licno iskustvo ili koje od njih moze da se nadje kod nas (sto su bila pitanja koja sam postavio ;) ).
Sa tog spiska broj 6 t-wings crvene boje je trenutno dostupno u Srbiji. Bilo je predstavljeno na Gamesconu pre 2 godine na Asusovom delu. Mislim da je Nesa radio vodena za njega tada.

Vrh Dno