Šta je novo?

Kralj 3D Mask 2003-ke.... :)

Malo ozbiljnosti, molim... type;
 
🙂 🙁 ...sto je "najlepse" ovo verovatno i nije photoshop ili sl.
 
nesharm je napisao(la):
Overite cara, ovo mora da ide u danasnje vesti 🙂.
jel to nas Car sa foruma postovao overclock na novom epoxu 😀 😀 😀
 
Steta sto nije ispisano koja je konfiguracija u pitanju.
 
Moglo bi da se postigne sa recimo nekim losim detonatorima, PCI rivom TNT, recimo P1@166 MHz MMX (MMX obavezan) i 64 mb rama...i uz to se pusti neko pakovanje divxa i makina se vuche i postigne 9 3d markova...neko moje objasnjenje..
 
Elem, Muzzy je odmah dao komentar da je to neki duron sa MX 400 😀.
 
Nazad
Vrh Dno