Šta je novo?

Kraken withdraw

sportsdirect

Cenjen
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruke
36
Poena
159
Da li je neko radio withdraw sa Kraken.com ako jeste kolika je bila provizija, jer ja sad gledam nesto kod njih na sajtu, za Srbiju jer nije clan EEA mora da izabere EUR SWIFT (SMBC) , a po tabeli na njihovom sajtu


Fiat Withdrawals:

EUR SEPA Withdrawal - EEA countries only (€0.09)
USD SynapsePay Withdrawal - available in 37 US states + DC ($5)
USD SWIFT (SMBC): available in most countries ($60)
GBP SWIFT (SMBC): available in most countries (£60)
EUR SWIFT (SMBC): available in most countries (€60)
JPY Domestic Withdrawal - Japan only (¥300)
CAD EFT Withdrawal - Canada only ($10 CAD flat fee)


Da li je moguce da 60e kosta povlacenje sa kraken-a?
 
Nisam upoznat sa time, ali ako je fiksna provizija to se isplati samo na vecu sumu.

Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока
 
Pa fiksna je provizija, koja je onda najbolja menjacnica za isplatu na devizni ili za dizanje preko kartice u Srbiji?
 
na krakenu ti je fix provizija 60e, 1/1, radio drug withdrawal
 
Na koji nacin ti vrsis isplatu? Pokusao sam search ali uvek me baci na prvi ili zadnji post a preko 1000 strana ima krastavac
 
kad radiš search imaš pri dnu opciju da biraš da li hoćeš rezultate kao teme ili kao postove (odabereš postove). i kada dobiješ listu rezultata, za svaki rezultat imaš praktično 2 linka koja možeš da klikneš, gornji je link na celu temu, donji je na konkretan post.
 
Hvala Vojkane, slabo vidim ocigledno :)

Nego da pitam da li je neko koristio LeuPay ? Koliko vidim na njihovom sajtu locirani su na Malti a Malta pripada EEA, pa bi onda povlacenje sa Krakena na leupay ispao samo 0.09c ako se ne varam? Ako neko ima iskustva sa ovim bio bih mu zahvalan. Pozdrav
 
A da ti probas pa da nam javis, ne bi ni to bilo lose, zar ne?
 
Naisao sam izmedju ostalog i na ovo "They blocked my account because I use my saving to invest in bitcoin
"By this e-mail we inform you on the immediate suspension of the LeuPay Service and termination of the Agreement, since the business model of dealing with Bitcoins, does not corresponds to our clients acceptance policy."
They don't give my money back. Stay away Leupay"
 
Naisao sam izmedju ostalog i na ovo "They blocked my account because I use my saving to invest in bitcoin
"By this e-mail we inform you on the immediate suspension of the LeuPay Service and termination of the Agreement, since the business model of dealing with Bitcoins, does not corresponds to our clients acceptance policy."
They don't give my money back. Stay away Leupay"


Ali koliko razumem on je koristio leupay za kupovinu bitcoin-a, a ja bi prebacivao sa krakena ili cex.io ili da se ne zezam da odmah uzmem karticu sa cex.io, mada je leupay ne naplacuje proviziju za placanje po prodavnicama. Na hrvatskom sajtu lik je napisao da bez problema prebacuje na leupay i dize na bankomatima i nnjihova kartica je free. Imam vremena da jos proucim leupay dok mi ne stigne njihova kartica do 15 dana.
 
Nazad
Vrh Dno