Šta je novo?

Kopernikus internet provajder i kablovska televizija

Meni je ugovor istekao pre 4 meseca i jos uvek me niko nije zvao povodom digitalizacije i obnove ugovora. Kada budu sve zavrsili i krenuli da kodiraju kanale tada cu da vidim da obnovim ugovor i izaberem paket,do tad teram ovako...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

Мени је истекао уговор почетком октобра и у мом случају ме из Коперникуса још увек нико није контактира везано за обнову уговора. Али каква ти искуства имаш са рачунима (у смислу цене која је треба да се плати (да ли су мењали цену))? Питам из разлога јер је мени у између 1. и 10. октобра истекао уговор, а што се тиче рачуна за октобар месец за телевизију није мењана цена, док за интернет је вршена "двоструки" обрачин (за интернет су стављене две ставке, једна ставка је обрачунавана по цени коју сам до октобра плаћао, а друга по вишој цени, мада брзина интернета није уопште мењана), па ми је рачун за октобар био увећан око 250 динара у односу на цену коју сам до тада плаћао. Ја сам их звао везано за рекламацију, али нико ми се не јавља на доступне бројеве телефона (чак један истакнут број телефона је непостојећи). Да ли неко генерално има савет за овакву ситуацију (за новембар није стигао рачун па не знам коју цифру су фактурисали за тај месец да се плати)?
 
Poslednja izmena:
@nn94_14

Ako si za internet imao onu promociju internet po ceni nizeg, posle isteka ugovorne obaveze taj net ide po normalnom cenovniku...
Meni su bili rekli pre da pazim kad istice i da se javim ranije da ne bih placao punu cenu paketa...
 
Cim mi je istekao ugovor,odmah prvi sledeci racun je bio po punoj ceni za net,jer sam do tad placao po ceni nizeg paketa. Ali sad mi se isto hvata,tj. razlika je 10 din u odnosu bez ugovora i akk potpisem novi,ali ne zurim sa obnovom dok sve ne zavrse kako treba...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
U Boru su takodje zaključali HD i adult kanale, a ne postoji tehnička mogućnost kupovine velikog paketa!
Hmm...
 
@nn94_14

Ako si za internet imao onu promociju internet po ceni nizeg, posle isteka ugovorne obaveze taj net ide po normalnom cenovniku...
Meni su bili rekli pre da pazim kad istice i da se javim ranije da ne bih placao punu cenu paketa...

Плаћао сам пуну цену интернета током трајања целог уговора.
 
Плаћао сам пуну цену интернета током трајања целог уговора.

Ako si imao ugovor onda si plaćao umanjenu cenu. 20/2 je bez ugovora 1400, sa ugovorom 1100. Tih 1100 je cena onog sporijeg 10/1 ili koji je već bio paket.
Edit: Možda je i skuplji bez ugovora, ne sećam se koliko je bilo. A sporiji je ili 6/1 ili 12/1.
 
Poslednja izmena:
Placam veliki kucni paket i od pre neki mi dan su mi zakljucani svi hd kanali. Imam Cl karticu i ubacena je box. Citam po forumu da treba da se ukuca neki pin da bi se otkljucali ti kanali, medjutim ja nemem nikakvu opciju za unos pin-a. Gde bi to terbalo da se nalazi?
 
To je za PinkErotic :D Treba da ih zoves pa ce ti oni otkljucati kanale ako koristis veliki paket.,..
 
Pa valjda bi oni sami trebali da znaju kome kakav paket naplacuju a ne da ih svako posebno zove i da ih podseca na to.Stvarno profesionalno!
 
Pa valjda bi oni sami trebali da znaju kome kakav paket naplacuju a ne da ih svako posebno zove i da ih podseca na to.Stvarno profesionalno!

Nemaju oni pojma šta rade. Tako je npr. kad sam prelazio sa paketa od 20mb na 30mb, njima trebalo nedelju dana da kliknu par puta mišem i povećaju brzinu. Ne. Zovem ove u mom gradu, kažu: sve je ok, treba ovi u Bg-u da puste veću brzinu. Zovem Bg, kažu: kod nas je sve u redu, treba ovi u vašem gradu da provere zašto još nemate 30 mb. I onda sam poslao mail u Bg u kom sam bio malo grublji nego na telefonu kad gle čuda stiže odgovor u kom se izvinjavaju i u roku od 15 min ful brzina.
 
Isti problem sam i ja imao sa tim skremblovanjem kanala iako sam pre mesec dana potpisao ugovor za veliki paket, danas uhvatio vremena i pozvao ove iz mog kraja(Avala), objasnio im problem rekose "vazi videcemo do cega je problem" posle 5 minuta me pozvao jedan od tehnicara rekao mi da pogledam da li mi radi test kanal i da li je na njemu info kanal rekoh da, kaze vazi sad cemo to da resimo i opet me pozvao posle nekih 5 minuta da proverim opet da li su proradili kanali i vidim rade, kako sam skapirao presli su na novu bazu podataka pa im se dosta podataka nije azuriralo i zbog toga se desava da su nekima zakljucani kanali iako su pretplaceni na njih. :)

Sve u svemu, za ove dve i nesto godine kod njih, sam prilicno zadovoljan, mozda se desilo 3-4 puta da sam bio bez neta i tv-a za celo ovo vreme, i to nesto na sat/dva vremena. Srecom, nemam ni priblizno problema sa njima kao neki ovde sa foruma. :)

 
Ovo je prvi put da vidim jednocifren ping kod Kopernikusa.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Dabogda nikad ne proradili.
 
Koristim SpeedTest aplikaciju u Win10.

Nisam bio lenj pa sam probao Firefox,Operu,Edge i Crome i ping je od 10-12 ms i nikada mi nije bio jednocifren.
 
Poslednja izmena:
Ovog decembra se navršava mojih osam godina u Kopernikusu, u Staroj Pazovi. Imam osećaj da sam jedini ovde koji nije imao (znatne) probleme.
Obnavljam ugovor za par dana, pa me zanima imaju li oni praksu da daju neke popuste starim korisnicima?

Inače od juče nemam HD i adult kanale, tako da ću morati da tražim i CI karticu za TV.
 
@Gilee

Ja sam evo vec 10 godina kod njih i nisam imao neke vece probleme...
Popusti za stare korisnike ne postoji u njihovom recniku :D Imas cini mi se ono standardno 3-4 meseca net za 1dinar ako potpises novi ugovor, ne znam jel jos uvek vazi..
 
Kao stari korisnik prilikom obnove ugovora (ktv+net) dobijaš 2 meseca interneta gratis.
 
Ja sam obnovio ugovor u maju mesecu i nisam imao ni minut interneta gratis!
 
Ja sam obnovio ugovor u maju mesecu i nisam imao ni minut interneta gratis!

Ovo sam ja dobio od Kopernikusa u Maju ove godine

Kao stari korisnik prilikom obnove ugovora (ktv+net) dobijaš 2 meseca interneta gratis.

Ovo je moj rodjeni brat dobio od Kopernikusa, pre par dana.

Pozz
 
To samo znaci da mogu da rade sta hoce,i da je bolje da se raskine ugovor i potom potpise novi.
 
jel to RTS HD u Smederevu promenio lokaciju ili nestao??
 
Kodiran je
 
Nazad
Vrh Dno