Šta je novo?

Kopanje sa R290 i problemi sa istom

zmajns

Čuven
Učlanjen(a)
09.06.2001
Poruke
1,106
Poena
650
Problem 1. Kada masini u kojoj su samo R290 karte pridjem preko TV ili VNC-a imam samo 640x480 rezoluciju!
Resenje (delimicno): Svi koji imaju ploce sa integracijama u CPU ili na ploci, ukljucite te grafike i stavite ih za primarne. Problem resen

Problem 2. Asus karte X 2 - nece da rade sa MSI afterburnerom, ASUS GPU Tweak kontrolise samo prvu kartu.
Resenje: Stavite BIOS od Sapphire-a i samo napred sa AB

Problem 3. Kolika je potrosnja?
Resenje: 3 karte na default kloku 947/1250, na -50mV trose 850W u masini. Tako daju 840 khs svaka iliti 2520 khs masina.
 
cek jel ovo 3 karte + masina trose 850W , ja sam uzeo cm b700 i tt smart sps 730w, cenim da ce jedno da tera jednu 290 dve su vec mnogo na jednom napajanju odvrnute, koje su ti temp?
 
Da, bas tako kao sto pise, rade na 850W Coolermaster V850 napajanju. Ako ces da ih odvrces, ne znam, mene ne greje da trosim 30% struje vise za 10% dobitka. Inace jedno to napajanje ce terati dve karte ako se ne izivljavas na njima
 
aha ok, mislim ne bi ih odvrnuo nego ih nebi nesto max dovnklokovao i undervoltovao, to sam do sad radio sa svim kartama, ova bi radila na fabrickim, ok hvala za koristan info
 
Nazad
Vrh Dno