Šta je novo?

kompjuter se restartuje

spouk

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
20.09.2010
Poruke
78
Poena
159
Kada upalim komjuter radi normalno.Kada igram Crysis restartuje se nakon pet minuta(prosjek).I Mafia se restartovala ali pet puta ukupno.Problem je nastao od kako sam kupio novu graficku ati 5850(preko ebaya) i procesor quad 8200(zadnji na lageru).Napajanje je neko ATX(Nemam pojma)ali kazali su mi pravih 500w.Nisam vican everestu koji pokazuje nesto za procesor temp 85 stepeni a za cetiri jezgra prosjek oko 60.Temperaturu sam za garficku sam mjerio preko ati i ona ide do 72 stepena(ne znam na everest.Struja nije idealna,ali na ups i korektor napona crysis izdrzi 15 minuta.Sta moze biti?E da reinstalirao sam i windows ali opet isto.
 
Poslednja izmena:
Kada upalim komjuter radi normalno.Kada igram Crysis restartuje se nakon pet minuta(prosjek).I Mafia se restartovala ali pet puta ukupno.Problem je nastao od kako sam kupio novu graficku ati 5850(preko ebaya) i procesor quad 8200(zadnji na lageru).Napajanje je neko ATX(Nemam pojma)ali kazali su mi pravih 500w.Nisam vican everestu koji pokazuje nesto za procesor temp 85 stepeni a za cetiri jezgra prosjek oko 60.Temperaturu sam za garficku sam mjerio preko ati i ona ide do 72 stepena(ne znam na everest.Struja nije idealna,ali na ups i korektor napona crysis izdrzi 15 minuta.Sta moze biti?E da reinstalirao sam i windows ali opet isto.

Za pocetak pogledaj tacno koje napajanje imas pa nam javi ;)
 
Možemo svi samo nagađati, pa je najbolje ako možeš naći neku drugu grafiku da sa njom probaš, jer meni deluje da je do grafike.;)
 
Previse ti se greje cpu. Kad si poslednji put cistio kuler? 99% je do toga..proveri i temperature u biosu.
 
Po meni problem je najverovatnije do napajanja ili grafike, ili napajnanje ne isporučuje dovoljno snage, ili sa grafičkom nešto nije u redu. Probaj sa zamenom tih komponenti. I da li si radio neki overclock, ako jesi vrati sve na difolt.
 
Kada upalim komjuter radi normalno.Kada igram Crysis restartuje se nakon pet minuta(prosjek).I Mafia se restartovala ali pet puta ukupno.Problem je nastao od kako sam kupio novu graficku ati 5850(preko ebaya) i procesor quad 8200(zadnji na lageru).Napajanje je neko ATX(Nemam pojma)ali kazali su mi pravih 500w.Nisam vican everestu koji pokazuje nesto za procesor temp 85 stepeni a za cetiri jezgra prosjek oko 60.Temperaturu sam za garficku sam mjerio preko ati i ona ide do 72 stepena(ne znam na everest.Struja nije idealna,ali na ups i korektor napona crysis izdrzi 15 minuta.Sta moze biti?E da reinstalirao sam i windows ali opet isto.

Na prvom mestu napajane a onda bi mogla biti i memorija na kraju krajeva moze biti i drajver od grafike.A koje je napajanje
 
Da li se komp resetuje samo dok igras igrice kada koristi 3D?

Ako se u win ne resetuje verovatno je neko pregrevanje u pitanju. Moze biti sve, kuler, graficka, procesor, mozda cak i napajanje ako nema snage...
 
Nazad
Vrh Dno