Koristite zastareli preglednik. Možda se neće pravilno prikazivati ova ili druge veb stranice. Trebalo bi da nadogradite ili koristite alternativni preglednik.
Ne verujem da mozes da ga prodas za vise od 70-75 evra.
U principu je skuplji od svog desktop brata Barton 2500+
otprilike za 5-10 evra.Kuler necu da komenatrisem jer polovan ne vredi vise od 2-3 evra.
Jes da je cooler tek osrednji ili je to možda opako dobar primerak procesora.
Dajem 80e odma' ako je prodavac raspoložen da ga pokloni meni.
Ko to i gde prodaje mobile bartona, po cooleru ne bi reko da je ovaj: