Šta je novo?

koliko platiti polovan xbox 1?

marko_84

Slavan
Učlanjen(a)
10.07.2004
Poruke
1,639
Poena
350
zdravo :)

Nisam nashao ni jedno mesto za temu, pa reko` da pitam ovde...

Koliko bih trebao da platim polovan xbox iz inostranstva?

Dakle, jel mnogo 100 franaka (oko 75 eura) za xbox bez chipa, dva joypada i mnogo orginal igrica? Koja je inache realna cena xbox 1 u srbiji, posto ni na jednim oglasima ne mogu da nadjem :(
 
Pa nema realne cene :)
Sa čipom bi trebalo da te izađe oko 120-130 evra što je sasvim OK cena. Uzimaj i ne misli.
 
aha, chip dakle sluzi da mogu downloadovane igrice da koristim na njemu? :) naravno, u edukativne svrhe ;)
 
xbox ugovoren za flashu smirnofa :)
 
Ocesh da kazesh da je bolje da je zardzao flaju smirnofa ? :d
 
Ajde ne trolujte :) lepo je imati xbox, naročito ko nema sklonosti prema japanskim igrama a mrzi ga da sedi ispred monitora.
 
uh...dugo sam planirao da zamenim komplet konfu, tj predjem na AM2 platformu, samo zbog igranja nfs ili shta josh naleti...inache igram samo cs 1.5 online..a onda sam skontao kako bi bilo prilichno lepo igrati npr tabachine sa devojkom ili ortacima, samo utaknesh i vozi :) Mislio sam da uzmem ps2, ali eto, iskochima mi ova varijanta, slazete se prilichno povoljno :)

Uf...nisam znao...nema sklonosti prema japanskim igricama? :( to znachi da tekken i dragon ball necu moci da igram na xbox :( uf....hoce neko da kupi xbox? :D :D :D :D
 
Kol'ko para? :)
Nema Tekken al zato ima gomila koječega drugog.
 
poshtovani mr google mi reche da ima tekken 5 i dragon ball za xbox :D jeah! :D

sorry, nish od prodaje :) josh samo da ustanovim ima li chip, i skontam shta je media centar za xbox ... :D
 
poshtovani mr google mi reche da ima tekken 5 i dragon ball za xbox :D jeah! :D

sorry, nish od prodaje :) josh samo da ustanovim ima li chip, i skontam shta je media centar za xbox ... :D

ako nemas chip oprosti se od narodnih igara. media centar za xbox je deo kompleta evo-x koji radi kao os za xbox, neka varijanta linuxa koja ti omogucava da kopiras igre na hdd i sa njega igras kopiras mp3 i divx-ove na hdd pa odatle gledas, das lokalnu ip adresu xboxu pa kopiras fajlove sa kompa (mp3 i divx) na hdd od konzole pomocu crossover kabla. Novije verzije omogucavaju zamenu postojeceg diska vecim bez flesovanja biosa ali te radnje preuzimas na sopstveni rizik. media centar takodje sluzi za gledanje dvd-a bez dodatka koji se sastoji od daljinskog i adaptera. omogucava sve zone. ako hoces da iskoristis pun potencijal xboxa chip je neophodan.

p.s. doa - dead or alive 3 je odlicna tabacina za xbox.
 
Poslednja izmena:
poshtovani mr google mi reche da ima tekken 5 i dragon ball za xbox :D jeah! :D

sorry, nish od prodaje :) josh samo da ustanovim ima li chip, i skontam shta je media centar za xbox ... :D
Budi uveren da Tekken 5 za xbox ne postoji. :)
 
Ko da je šteta :)
Zato postoje MK Deadly Alliance, Deception i Armageddon koji su triput bolji.
 
Armageddon đene đene, tu su negde, ali prva dva su dosta bolji. Šteta što svi smore posle 10 rundi, a ovi bolji posle 15 :)
 
Tekken 5 i Soul Calibur 3 su najbolje tuche ikada, poslednje MK su vrlo dobre,ali ne dovoljno...
 
Tekken 5 je ono :vomit: :vomit: a najbolje tabachine na konzolama su MK3 i Killer instinct.
 
Dobro, ovde pričamo o današnjim konzolama a ne onim iz '95 :)
 
Xbox 1 sam igrao vise od dve godine, i nemam nikakvih zamerki na konzolu.
Ako nemas cip, obavezno ga ugradi, isplati se.
Pored klasicne konzole, sluzice ti i kao jukebox (stavis ga u kesu i poneses na zurku).
Na moju veliku radost, sada sam presao na Xbox360. :)
 
Soul Calibur 3 je najjaca tabacina koja je ikada postojala! Suprotno misle samo oni koji je nisu probali!
 
poshtovani mr google mi reche da ima tekken 5 i dragon ball za xbox :D jeah! :D

sorry, nish od prodaje :) josh samo da ustanovim ima li chip, i skontam shta je media centar za xbox ... :D
A netjesh natji ni dragon ball igrice (ni budokai-je) .... Tako da sta si video ti nemam pojma ali nema za xbox ... Ja igram sve moguce na ps2 ... :p
 
Nazad
Vrh Dno