Šta je novo?

Koliko ce pozivjeti fan na ovoj kombinaciji?

monstrum

Čuven
Učlanjen(a)
07.01.2003
Poruke
342
Poena
645
Prikljucio sam fan od starog napajanja, i kombinacija je ovakva: crvena zica od fana u zutom od napona, crna zica u crnom odmah pored.

Naravno, baca vazduh kao zmaj, nekih 25-30 cm se osjeti snazan mlaz (marka colorful, kina, 8 cm, probao sam jos 3 komada i mlaz se jako osjeti na nekih 10-15 cm, ne znam sta je sa ovim Colorful :)
Koliko dugo ce pozivjeti na ovom dopingu? Da li ti jadni motorici mogu izdrzati svakodnevni rad od 12-ak sati u ovakvom rezimu?
 
cek cek zuta zica je i +12v ako se ne varam
pa sta pise za koju su voltazu kuleri?
 
Prikljucio sam fan od starog napajanja, i kombinacija je ovakva: crvena zica od fana u zutom od napona, crna zica u crnom odmah pored.

Naravno, baca vazduh kao zmaj, nekih 25-30 cm se osjeti snazan mlaz (marka colorful, kina, 8 cm, probao sam jos 3 komada i mlaz se jako osjeti na nekih 10-15 cm, ne znam sta je sa ovim Colorful :)
Koliko dugo ce pozivjeti na ovom dopingu? Da li ti jadni motorici mogu izdrzati svakodnevni rad od 12-ak sati u ovakvom rezimu?

Meni je od napajanja na +12 preziveo godinu dana al sam ga eliminisao kad sam kupio CM osmicu... Samo sto nije bacao orkan :smash: :d
 
Prikljucio sam fan od starog napajanja, i kombinacija je ovakva: crvena zica od fana u zutom od napona, crna zica u crnom odmah pored.

Naravno, baca vazduh kao zmaj, nekih 25-30 cm se osjeti snazan mlaz (marka colorful, kina, 8 cm, probao sam jos 3 komada i mlaz se jako osjeti na nekih 10-15 cm, ne znam sta je sa ovim Colorful :)
Koliko dugo ce pozivjeti na ovom dopingu? Da li ti jadni motorici mogu izdrzati svakodnevni rad od 12-ak sati u ovakvom rezimu?

to ti je noramlno povezivanje ventilatora,
ne vidim u cemu je problem, ako ga uopste i ima? :D
 
Poslednja izmena:
Možda je hteo da kaže da je fen originalno radio na 5V, a on ga je "overklokovao" :d
 
E ja sam mislio da ne ide na 12-ku tj. na zutu :)
Fan brenda 'Colorful' je sa starog napajanja iz neke 2001/02 i dize prokletu buru kada se prikaci :) Ovi malo noviji mu ne mogu prinjeti (imam jos 3-4) :)
 
Pa nije puno glasan, onako, kao mikser kad neko ukljuci u susjednoj sobi :)
 
Kad 2m iza tebe stoje zvucnici od 150w realne snage i 12" basovima, cooler ne primjetis ;)
 
Nazad
Vrh Dno